Logo OKSV

OKSV A1

Wedstrijden 2019/2020

Alle wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
15 sep 2019 10:00 Beker VESTA'19 6 - OKSV 2 2 - 3 Verslag
15 sep 2019 11:00 Beker OKSV 3 - Gassel 4 5 - 1 Verslag
15 sep 2019 14:30 Beker OKSV 1 - Gassel 1       Prognose
16 sep 2019 19:30 Beker Achilles Reek JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
17 sep 2019 19:00 Beker Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
21 sep 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Berghem Sport JO10-3        
21 sep 2019 10:15 Najaar Berghem Sport JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
21 sep 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - HVCH JO13-3        
21 sep 2019 11:30 Najaar DAW Schaijk JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
21 sep 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Nooit Gedacht JO15-2        
21 sep 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-3        
21 sep 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - HVCH JO19-3        
22 sep 2019 13:00 Competitie HVCH 16 - OKSV 3        
22 sep 2019 14:30 Competitie OKSV 1 - DSS'14 1        
28 sep 2019 10:00 Najaar HVCH JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
28 sep 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - SCMH JO11-1        
28 sep 2019 12:00 Najaar MOSA'14 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
28 sep 2019 12:00 Najaar SJO/VITA JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
28 sep 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - VESTA'19 JO13-1        
28 sep 2019 14:45 Najaar DAW Schaijk JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
28 sep 2019 15:00 Najaar Nulandia JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
29 sep 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - OSS'20 11        
29 sep 2019 12:00 Competitie DAW Schaijk 6 - OKSV 2        
29 sep 2019 14:30 Competitie Ophemert 1 - OKSV 1        
5 okt 2019 8:45 Najaar Avesteyn JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
5 okt 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3        
5 okt 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - VCO JO13-1G        
5 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - MOSA'14 JO15-1        
5 okt 2019 13:00 Najaar EVVC JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
5 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - DAW Schaijk JO17-3        
5 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - Margriet JO19-3        
6 okt 2019 10:00 Competitie SCV'58 4 - OKSV 2        
6 okt 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - MOSA'14 3        
6 okt 2019 14:30 Competitie Wadenoijen 1 - OKSV 1        
12 okt 2019 10:00 Najaar NLC'03 JO10-2 - Herpinia/OKSV JO10-1        
12 okt 2019 10:15 Najaar UDI'19/CSU JO13-6 - Herpinia/OKSV JO13-2        
12 okt 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - HVCH JO11-2        
12 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Nulandia JO13-2        
12 okt 2019 12:30 Najaar FC de Rakt JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
12 okt 2019 13:15 Najaar OSS'20 JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
12 okt 2019 14:45 Najaar DAW Schaijk JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
13 okt 2019 11:00 Competitie OKSV 2 - UDI'19/CSU 17        
13 okt 2019 12:30 Competitie Maaskantse Boys 4 - OKSV 3        
13 okt 2019 14:30 Competitie OKSV 1 - RK Deso 1        
20 okt 2019 14:30 Competitie SBV 1 - OKSV 1        
26 okt 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - VESTA'19 JO10-2        
26 okt 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - FC de Rakt JO11-1G        
26 okt 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-5        
26 okt 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Avesteyn JO15-2        
26 okt 2019 14:00 Najaar Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
26 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-2        
26 okt 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - SJO/VITA JO19-2        
27 okt 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - Cito 4        
27 okt 2019 12:00 Competitie Estria 4 - OKSV 2        
27 okt 2019 14:30 Competitie OKSV 1 - RKVSC 1        
2 nov 2019 10:45 Najaar VESTA'19 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
2 nov 2019 11:00 Najaar Nulandia JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
2 nov 2019 11:00 Najaar Festilent JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
2 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Prinses Irene JO13-2G        
2 nov 2019 13:45 Najaar SJO/VITA JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
2 nov 2019 14:00 Najaar Achilles Reek JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
2 nov 2019 16:00 Najaar Berghem Sport JO19-2 - Herpinia/OKSV JO19-1        
3 nov 2019 10:00 Competitie Ruwaard 5 - OKSV 3        
3 nov 2019 11:00 Competitie OKSV 2 - SES 4        
3 nov 2019 14:30 Competitie Ruwaard 1 - OKSV 1        
9 nov 2019 10:00 Najaar NLC'03 JO10-1 - Herpinia/OKSV JO10-1        
9 nov 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11-2        
9 nov 2019 11:30 Najaar FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
9 nov 2019 14:00 Najaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
9 nov 2019 15:00 Najaar Margriet JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
9 nov 2019 15:15 Najaar OSS'20 JO19-3 - Herpinia/OKSV JO19-1        
10 nov 2019 10:00 Competitie Hapse Boys 4 - OKSV 2        
10 nov 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - DAW Schaijk 7        
10 nov 2019 14:30 Competitie OKSV 1 - HRC'14 1        
16 nov 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Festilent JO10-3G        
16 nov 2019 10:15 Najaar DAW Schaijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 nov 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - OSS'20 JO13-5        
16 nov 2019 11:30 Najaar WHV JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
16 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - DAW Schaijk JO15-2        
16 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-4        
16 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - Nooit Gedacht JO19-2        
17 nov 2019 10:00 Competitie NLC'03 5 - OKSV 3        
17 nov 2019 11:00 Competitie OKSV 2 - GVV'57 4        
23 nov 2019 9:00 Najaar Heeswijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
23 nov 2019 10:00 Najaar WHV JO10-1G - Herpinia/OKSV JO10-1        
23 nov 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - SJO/VITA JO13-1G        
23 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Margriet JO13-3        
23 nov 2019 13:00 Najaar Prinses Irene JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
23 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - MOSA'14 JO19-1        
23 nov 2019 15:00 Najaar Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
24 nov 2019 10:00 Competitie Achilles Reek 3 - OKSV 2        
24 nov 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - Berghem Sport 7        
24 nov 2019 14:00 Competitie SCZ 1 - OKSV 1        
30 nov 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - MOSA'14 JO10-1        
30 nov 2019 10:00 Najaar OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-1        
30 nov 2019 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Margriet JO11-2        
30 nov 2019 10:30 Najaar TOP JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
30 nov 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Margriet JO15-2        
30 nov 2019 13:00 Najaar Cito JO19-1 - Herpinia/OKSV JO19-1        
30 nov 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Margriet JO17-5        
1 dec 2019 11:00 Competitie OKSV 3 - Margriet 8        
1 dec 2019 13:00 Competitie Gassel 2 - OKSV 2        
1 dec 2019 14:30 Competitie OKSV 1 - Maaskantse Boys 1        
7 dec 2019 9:00 Najaar Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 dec 2019 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO10-1 - Margriet JO10-2        
7 dec 2019 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - NLC'03 JO13-2        
7 dec 2019 11:30 Najaar OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 dec 2019 12:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Nooit Gedacht JO13-2        
7 dec 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Maaskantse Boys JO17-1        
7 dec 2019 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO19-1 - NLC'03 JO19-1        
8 dec 2019 10:00 Competitie VESTA'19 6 - OKSV 3        
8 dec 2019 11:00 Competitie OKSV 2 - SV TOP 6        
8 dec 2019 14:30 Competitie BZS 1 - OKSV 1        
15 dec 2019 13:30 Competitie Hedel 1 - OKSV 1        
26 jan 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - MOSA'14 1        
2 feb 2020 11:00 Competitie OKSV 3 - HVCH 16        
2 feb 2020 14:30 Competitie RKVSC 1 - OKSV 1        
9 feb 2020 10:00 Competitie DAW Schaijk 7 - OKSV 3        
9 feb 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - Hapse Boys 4        
9 feb 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - SBV 1        
16 feb 2020 11:00 Competitie OKSV 3 - NLC'03 5        
16 feb 2020 13:00 Competitie UDI'19/CSU 17 - OKSV 2        
16 feb 2020 14:30 Competitie DSS'14 1 - OKSV 1        
8 mrt 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - DAW Schaijk 6        
8 mrt 2020 11:00 Competitie MOSA'14 3 - OKSV 3        
8 mrt 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - Ophemert 1        
15 mrt 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - Achilles Reek 3        
15 mrt 2020 11:00 Competitie Berghem Sport 7 - OKSV 3        
15 mrt 2020 14:00 Competitie HRC'14 1 - OKSV 1        
22 mrt 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - Ruwaard 1        
29 mrt 2020 10:00 Competitie SES 4 - OKSV 2        
29 mrt 2020 11:00 Competitie OKSV 3 - VESTA'19 6        
29 mrt 2020 13:30 Competitie MOSA'14 1 - OKSV 1        
5 apr 2020 9:45 Competitie Margriet 8 - OKSV 3        
5 apr 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - Gassel 2        
5 apr 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - Hedel 1        
19 apr 2020 11:00 Competitie OKSV 3 - Maaskantse Boys 4        
19 apr 2020 12:00 Competitie GVV'57 4 - OKSV 2        
19 apr 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - Wadenoijen 1        
26 apr 2020 14:30 Competitie RK Deso 1 - OKSV 1        
10 mei 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - SCV'58 4        
10 mei 2020 12:00 Competitie OSS'20 11 - OKSV 3        
10 mei 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - BZS 1        
17 mei 2020 11:00 Competitie OKSV 2 - Estria 4        
17 mei 2020 12:00 Competitie Cito 4 - OKSV 3        
17 mei 2020 14:00 Competitie Maaskantse Boys 1 - OKSV 1        
24 mei 2020 10:00 Competitie SV TOP 6 - OKSV 2        
24 mei 2020 11:00 Competitie OKSV 3 - Ruwaard 5        
24 mei 2020 14:30 Competitie OKSV 1 - SCZ 1        

Laatst bijgewerkt: 15 september 2019 - 16:25:25

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2019 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps