Gecertificeerd inspectiebureau - Begeleiding in kwaliteitszorg
17 sep 2009
![]() | Zondag 20 september 2009 - 10:00 uur UDI'19/Beter Bed 12 - OKSV 2 Sportpark Parkzicht in Uden | ![]() |
Komende zondag, 20 september 2009 , wordt er om 10:00 uur afgetrapt op het Sportpark Parkzicht in Uden voor de Competitiewedstrijd UDI'19/Beter Bed 12 - OKSV 2.
De OKSV Pool 2009/2010 deelnemers zijn negatief over de afloop van deze krachtmeting . Een klein gedeelte (9.52%) van de OKSV Pool 2009/2010 deelnemers gaat voor een triomf van het tweede van OKSV. Het grootste gedeelte (83.33%) van de Overlangelse gokkers gaat voor een nederlaag tegen het twaalfde elftal van UDI'19/Beter Bed en het kleinste gedeelte (7.14%) van de Langelse supporters gaat voor een remise.
Wanneer er gekeken wordt naar de Competitiestand, dan is te zien dat OKSV 2 onder UDI'19/Beter Bed's twaalfde elftal staat op de huidige ranglijst. Het tweede van OKSV staat op de 10e plaats, terwijl UDI'19/Beter Bed 12 op de 4e plek te vinden is. Momenteel is het verschil maar 2 punten.
Als het doelsaldo erbij genomen wordt, is te zien, dat het doelsaldo van het twaalfde elftal van UDI'19/Beter Bed beter is. UDI'19/Beter Bed 12 heeft een doelsaldo van 3, terwijl het OKSV 2-doelsaldo -3 is. Een verschil dus van 6 doelpunten .
Aanvallend gezien is UDI'19/Beter Bed's twaalfde elftal productiever geweest dan het tweede van OKSV, omdat ze tot nu toe 8 goals in 2 wedstrijden hebben gescoord. Een gemiddelde dus van nauwkeurig 4, terwijl het gemiddelde van OKSV 2 exact 2 gescoorde treffers per wedstrijd is. Ze vonden namelijk in 2 wedstrijden nog maar 4 keer het net van de tegenstander.
Wanneer er gekeken wordt naar de verdediging, dan lijkt de verdediging van het twaalfde elftal van UDI'19/Beter Bed beter dan die van OKSV 2, omdat ze tot nu toe 5 doelpunten in 2 wedstrijden tegen hebben gehad. Dat is een gemiddelde van 2.50 goals per wedstrijd, terwijl het gemiddelde van OKSV's tweede elftal 3.50 tegentreffers per wedstrijd is. Ze lieten namelijk in 2 wedstrijden al 7 keer tegen scoren.
Op basis van doelsaldo's, gespeelde wedstrijden en aantal punten zou statistisch gezien de uitslag kunnen worden: 6 - 2
OKSV 2 succes en zorg dat de drie punten mee naar Overlangel gaan...
Competitiestand: | ||||||||||
Elftal | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | PM | ||
4. | UDI'19/Beter Bed 12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 5 | - | |
10. | OKSV 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | - |
Informatie UDI'19/Beter Bed: | ||
Website | : | http://www.udi19.nl/ |
Tenue - Shirt | : | rood/wit/blauw |
Tenue - Broek | : | wit |
Tenue - Kousen | : | wit |
Accommodatie naam | : | Sportpark Parkzicht te Uden |
Accommodatie adres | : | Parklaan 4 |
Accommodatie postcode/plaats | : | 5404 NH Uden |
Klik hier voor meer informatie over UDI'19/Beter Bed
Competitiepuntenverloop: (alle wedstrijden)
| ![]() | Doelpuntenverloop voor: (alle wedstrijden)
| ![]() | Doelpuntenverloop tegen: (alle wedstrijden)
|
[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]
Gecertificeerd inspectiebureau - Begeleiding in kwaliteitszorg