Menu
De website wordt gesponsord door:

Gecertificeerd inspectiebureau - Begeleiding in kwaliteitszorg

Supportersvereniging OKSV

Voorbeschouwing: OKSV A1 - FC Schadewijk A1

09 apr 2009


OKSV

Zaterdag 11 april 2009 - 14:30 uur

OKSV A1 - FC Schadewijk A1

Voetbalveld van O.K.S.V. in Overlangel

FC Schadewijk A1

De Competitiewedstrijd OKSV A1 - FC Schadewijk A1 staat komende zaterdag, 11 april 2009, om 14:30 uur op het programma. De ontmoeting wordt gespeeld op het Voetbalveld van O.K.S.V. in Overlangel.

Wanneer er gekeken wordt naar de Competitiestand, dan is te zien dat OKSV's A1 elftal boven FC Schadewijk A1 staat op de huidige ranglijst. OKSV A1 staat op de 4e plaats, terwijl het A1-elftal van FC Schadewijk op de 11e plek te vinden is. Momenteel is het verschil 9 punten, maar de A1 van OKSV heeft wel 1 wedstrijd minder gespeeld dan FC Schadewijk's A1 elftal.

Als het doelsaldo erbij genomen wordt, is te zien, dat het doelsaldo van OKSV A1 beter is. OKSV A1 heeft namelijk een doelsaldo van 5, terwijl het FC Schadewijk A1-doelsaldo -10 is. Een verschil dus van 15 doelpunten .

Aanvallend gezien is het A1-elftal van OKSV productiever geweest dan de A1 van FC Schadewijk, omdat ze tot nu toe 10 goals in 4 wedstrijden hebben gescoord. Een gemiddelde dus van 2.50, terwijl het gemiddelde van FC Schadewijk's A1 elftal precies 1 gescoorde treffers per wedstrijd is. Ze vonden namelijk in 5 wedstrijden nog maar 5 keer het net van de tegenstander.

Wanneer er gekeken wordt naar de verdediging, dan lijkt de verdediging van OKSV A1 beter dan die van FC Schadewijk A1, omdat ze tot nu toe 5 doelpunten in 4 wedstrijden tegen hebben gehad. Dat is een gemiddelde van 1.25 goals per wedstrijd, terwijl het gemiddelde van het A1-elftal van FC Schadewijk nauwkeurig 3 tegentreffers per wedstrijd is. Ze lieten namelijk in 5 wedstrijden al 15 keer tegen scoren.

Op basis van doelsaldo's, gespeelde wedstrijden en aantal punten zou statistisch gezien de uitslag kunnen worden: 5 - 1

OKSV A1 succes en zorg dat de drie punten in Overlangel blijven...


Competitiestand:
 Elftal G W GL V P DPV DPT PM 
4.OKSV A1431010105- 
11.FC Schadewijk A150141515- 

Informatie FC Schadewijk:
Website:http://www.fcschadewijk.nl/
Tenue - Shirt:groen
Tenue - Broek:wit
Tenue - Kousen:groen

Klik hier voor meer informatie over FC Schadewijk


 
Competitiepuntenverloop:
(voorjaar)
 
10
0
1234
 
   
Doelpuntenverloop voor:
(voorjaar)
 
10
0
1234
 
   
Doelpuntenverloop tegen:
(voorjaar)
 
5
0
1234
 

[ Vorige ] - [ Overzicht ] - [ Volgende ]

 
Laatste OKSV A1 nieuws :

Meer OKSV A1 nieuws...

© Copyright 2001-2025 - Privacyverklaring
Gemaakt door: Chris Kamps
De website wordt
gesponsord door:
12 apr 2025 - 18:00
Autopuzzeltocht 2025
Meer informatie Meer informatie over: Autopuzzeltocht 2025
18 mei 2025
Seizoensafsluiting 2024-2025
Meer informatie Meer informatie over: Seizoensafsluiting 2024-2025
De website wordt gesponsord door:

Gecertificeerd inspectiebureau - Begeleiding in kwaliteitszorg