Voorbeschouwing: OKSV F2 - Achates RKOSV F3
4 apr 2007
Op het Voetbalveld van O.K.S.V. in Overlangel wordt komende zaterdag, 7 april 2007, om 09:00 uur afgetrapt voor de wedstrijd OKSV F2 - Achates RKOSV F3.
Wanneer er gekeken wordt naar de competitiestand, dan is te zien dat OKSV F2 onder de F3 van Achates RKOSV staat op de huidige ranglijst. Het F2-elftal van OKSV staat op de 5e plaats, terwijl Achates RKOSV F3 op de 0e plek te vinden is. Momenteel is het verschil maar -9 punten en OKSV's F2 elftal heeft wel 6 wedstrijden meer gespeeld dan Achates RKOSV F3.
Als het doelsaldo erbij genomen wordt, is te zien, dat het doelsaldo van de F2 van OKSV beter is. Het F2-elftal van OKSV heeft namelijk een doelsaldo van 3, terwijl het Achates RKOSV F3-doelsaldo 0 is. Een verschil dus van 3 doelpunten.
Aanvallend gezien is OKSV F2 productiever geweest dan Achates RKOSV's F3 elftal, omdat ze tot nu toe 21 doelpunten in 6 wedstrijden hebben gescoord. Een gemiddelde dus van 3.50, terwijl het gemiddelde van Achates RKOSV F3 0.00 gescoorde doelpunten per wedstrijd is. Ze vonden namelijk in 0 wedstrijden nog maar 0 keer het net van de tegenstander.
Wanneer er gekeken wordt naar de verdediging, dan lijkt de verdediging van de F3 van Achates RKOSV beter dan die van het F2-elftal van OKSV, omdat ze tot nu toe 0 doelpunten in 0 wedstrijden tegen hebben gehad. Dat is een gemiddelde van 0.00 doelpunten per wedstrijd, terwijl het gemiddelde van OKSV F2 3.00 tegendoelpunten per wedstrijd is. Ze lieten namelijk in 6 wedstrijden al 18 keer tegen scoren.
Op basis van doelsaldo's, gespeelde wedstrijden en aantal punten zou statistisch gezien de uitslag kunnen worden:
2 - 2OKSV F2 succes en zorg dat de drie punten in Overlangel blijven...
Competitiestand: | | Elftal | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | PM |
| 5. | OKSV F2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 18 | 0 | |
Competitiepuntenverloop (voorjaar):
Doelpuntenverloop voor (voorjaar):
| | | | | | | 21 doelpunten voor | 0 doelpunten voor |
|
 |  |  |  |  |  |  |  |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  |  |
Doelpuntenverloop tegen (voorjaar):
| | | | | | | 18 doelpunten tegen | 0 doelpunten tegen |
|
 |  |  |  |  |  |  |  |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  |  |
[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]
Laatste OKSV F2 nieuws : Meer OKSV F2 nieuws...