Voorbeschouwing: JVC Cuijk A2 - OKSV A1
25 nov 2015
|
 | Zaterdag 28 november 2015 - 15:30 uur JVC Cuijk A2 - OKSV A1 Sportpark De Groenendijkse Kampen |  |
|
Op het Sportpark De Groenendijkse Kampen wordt komende zaterdag, 28 november 2015, om 15:30 uur afgetrapt voor de Competitiekrachtmeting JVC Cuijk A2 - OKSV A1.
Wanneer er gekeken wordt naar de Competitiestand, dan is te zien dat OKSV A1 boven het A2-elftal van JVC Cuijk staat op de huidige ranglijst. De A1 van OKSV staat op de 5e plaats, terwijl JVC Cuijk A2 op de 8e plek te vinden is. Momenteel is het verschil maar 4 punten.
Als het doelsaldo erbij genomen wordt, is te zien, dat het doelsaldo van OKSV's A1 elftal beter is. OKSV A1 heeft namelijk een doelsaldo van 2, terwijl het JVC Cuijk A2-doelsaldo -43 is. Een verschil dus van maar lieft 45 doelpunten .
Aanvallend gezien is het A1-elftal van OKSV productiever geweest dan de A2 van JVC Cuijk, omdat ze tot nu toe 15 goals in 6 wedstrijden hebben gescoord. Een gemiddelde dus van 2.50, terwijl het gemiddelde van JVC Cuijk A2 1.17 gescoorde treffers per wedstrijd is. Ze vonden namelijk in 6 wedstrijden nog maar 7 keer het net van de tegenstander.
Wanneer er gekeken wordt naar de verdediging, dan lijkt de verdediging van OKSV's A1 elftal beter dan die van JVC Cuijk A2, omdat ze tot nu toe 13 doelpunten in 6 wedstrijden tegen hebben gehad. Dat is een gemiddelde van 2.17 goals per wedstrijd, terwijl het gemiddelde van het A2-elftal van JVC Cuijk 8.33 tegentreffers per wedstrijd is. Ze lieten namelijk in 6 wedstrijden al 50 keer tegen scoren.
Op basis van doelsaldo's, gespeelde wedstrijden en aantal punten zou statistisch gezien de uitslag kunnen worden: 1 - 12
Laatste wedstrijd tegen JVC Cuijk door OKSV A1:
1 mei 2010 | | JVC Cuijk A2 - OKSV A1 | | 2-1 | | (Competitie 2009/2010) |
OKSV A1 succes en zorg dat de drie punten mee naar Overlangel gaan...
Competitiestand: |
| Elftal | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | PM | |
5. | OKSV A1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 15 | 13 | - | |
8. | JVC Cuijk A2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | 50 | - | |
Informatie JVC Cuijk: |
Website | : | http://www.jvccuijk.nl/ |
Tenue - Shirt | : | rood |
Tenue - Broek | : | wit |
Tenue - Kousen | : | rood |
Accommodatie naam | : | De Groenendijkse Kampen te Cuijk |
Accommodatie adres | : | Sportlaan 7 |
Accommodatie postcode/plaats | : | 5431 AP Cuijk |
Klik hier voor meer informatie over JVC Cuijk
Competitiepuntenverloop:(najaar)
Doelpuntenverloop voor:(najaar)
Doelpuntenverloop tegen:(najaar) Wedstrijd
Meer informatie over JVC Cuijk A2 - OKSV A1...
[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]
Laatste OKSV A1 nieuws : Meer OKSV A1 nieuws...