TRANSFERNIEUWS: Sweep terug naar OKSV
10 dec 2014
De afgelopen week gonste het al in de lokale media, maar het is officieel bekend geworden dat Paul Sweep deze zomer terug komt naar OKSV. De 30-jarige spits van Herpinia laat vanaf volgend seizoen zijn kunsten weer in Overlangel zien.
In een reactie liet Paul weten dat hij 6 super mooie jaren heeft (gehad) bij Herpinia met vele hoogte en dieptepunten op sportief gebied (promotie en degradatie). "Wat natuurlijk vooral bij blijft zijn die 2 seizoenen in de 2de klasse en de promotie naar de 3de klasse via de nacompetitie! Een erg leerzame periode geweest en een hele ervaring rijker!" liet Paul de internetredactie van OKSV weten.
Over de keuze om weer terug te keren naar OKSV heeft hij wel een tijdje nagedacht, maar onder andere trainer Niels Voet heeft hem weten te overtuigen. "Ik vind wel, dat het er bijhoort, terug keren waar het allemaal begon...", vervolgende de spits. "Ze hebben nu een mooie jonge groep met een leuke lichting van de A die eraan zit te komen. Ik hoop dat we de komende jaren nog wat moois neer kunnen zetten bij OKSV."
[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]
Laatste Algemeen nieuws : Meer Algemeen nieuws...