Junioren - Herpinia/OKSV JO11-3

Competitie 2017/2018 - Programma

Klasse: Onder 11 Zaterdag - 3e klasse 103 VOORJAAR

DatumTijdWedstrijd
24-02-201809:00Prinses Irene JO11-5 - Ravenstein/SDDL JO11-4
24-02-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - DAW JO11-3
24-02-201809:30Herpinia/OKSV JO11-3 - Berghem Sport JO11-4
24-02-201810:00Ruwaard JO11-1 - Nooit Gedacht JO11-3
24-02-201810:00SJO/VITA JO11-1 - SV TOP JO11-2
24-02-201811:45FC Uden JO11-3 - Margriet JO11-3
03-03-201809:00SV TOP JO11-2 - UDI'19/CSU JO11-7
03-03-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - SJO/VITA JO11-1
03-03-201810:00Margriet JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-3
03-03-201810:15DAW JO11-3 - Prinses Irene JO11-5
03-03-201810:30Berghem Sport JO11-4 - Ruwaard JO11-1
03-03-201811:00Nooit Gedacht JO11-3 - FC Uden JO11-3
10-03-201809:00Prinses Irene JO11-5 - SV TOP JO11-2
10-03-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - Margriet JO11-3
10-03-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - DAW JO11-3
10-03-201809:30Herpinia/OKSV JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3
10-03-201810:00SJO/VITA JO11-1 - Berghem Sport JO11-4
10-03-201811:45FC Uden JO11-3 - Ruwaard JO11-1
17-03-201809:00SV TOP JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-4
17-03-201810:00Ruwaard JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3
17-03-201810:00Margriet JO11-3 - Prinses Irene JO11-5
17-03-201810:15DAW JO11-3 - SJO/VITA JO11-1
17-03-201810:30Berghem Sport JO11-4 - FC Uden JO11-3
17-03-201811:00Nooit Gedacht JO11-3 - UDI'19/CSU JO11-7
24-03-201809:00SV TOP JO11-2 - Margriet JO11-3
24-03-201809:00Prinses Irene JO11-5 - Herpinia/OKSV JO11-3
24-03-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - FC Uden JO11-3
24-03-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - Berghem Sport JO11-4
24-03-201810:00SJO/VITA JO11-1 - Ruwaard JO11-1
24-03-201810:15DAW JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3
07-04-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - Ravenstein/SDDL JO11-4
07-04-201809:30Herpinia/OKSV JO11-3 - DAW JO11-3
07-04-201810:00Ruwaard JO11-1 - Margriet JO11-3
07-04-201810:30Berghem Sport JO11-4 - SV TOP JO11-2
07-04-201811:00Nooit Gedacht JO11-3 - Prinses Irene JO11-5
07-04-201811:45FC Uden JO11-3 - SJO/VITA JO11-1
14-04-201809:00SV TOP JO11-2 - Ruwaard JO11-1
14-04-201809:00Prinses Irene JO11-5 - FC Uden JO11-3
14-04-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-3
14-04-201810:00Margriet JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3
14-04-201810:00SJO/VITA JO11-1 - UDI'19/CSU JO11-7
14-04-201810:15DAW JO11-3 - Berghem Sport JO11-4
21-04-201808:45Margriet JO11-3 - Berghem Sport JO11-4
21-04-201809:00Prinses Irene JO11-5 - SJO/VITA JO11-1
21-04-201809:15Nooit Gedacht JO11-3 - SV TOP JO11-2
21-04-201809:30Herpinia/OKSV JO11-3 - UDI'19/CSU JO11-7
21-04-201810:00Ruwaard JO11-1 - DAW JO11-3
21-04-201811:45FC Uden JO11-3 - Ravenstein/SDDL JO11-4
12-05-201809:00SV TOP JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-3
12-05-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - Prinses Irene JO11-5
12-05-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - Ruwaard JO11-1
12-05-201810:00SJO/VITA JO11-1 - Margriet JO11-3
12-05-201810:15DAW JO11-3 - FC Uden JO11-3
12-05-201810:30Berghem Sport JO11-4 - Nooit Gedacht JO11-3
19-05-201809:00SV TOP JO11-2 - DAW JO11-3
19-05-201809:30Herpinia/OKSV JO11-3 - FC Uden JO11-3
19-05-201810:00Ruwaard JO11-1 - Prinses Irene JO11-5
19-05-201810:00Margriet JO11-3 - Ravenstein/SDDL JO11-4
19-05-201810:30Berghem Sport JO11-4 - UDI'19/CSU JO11-7
19-05-201811:00Nooit Gedacht JO11-3 - SJO/VITA JO11-1
26-05-201809:00Prinses Irene JO11-5 - Berghem Sport JO11-4
26-05-201809:00UDI'19/CSU JO11-7 - Ruwaard JO11-1
26-05-201809:30Ravenstein/SDDL JO11-4 - Nooit Gedacht JO11-3
26-05-201810:00SJO/VITA JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3
26-05-201810:15DAW JO11-3 - Margriet JO11-3
26-05-201811:45FC Uden JO11-3 - SV TOP JO11-2

Laatst bijgewerkt : 19-02-2018 - 12:29:10

Dit programma komt van de website Voetbal.nl.