Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Stand algemeen

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Constantia 12516365143240
2Ulysses 12516275053390
3Juliana Mill 12515464955280
4DSV 12515284761410
5SES 12513664544230
6Achilles Reek 12512764346350
7SDDL 12511593840380
8Herpinia 12510693645340
9V.V. Achates 125103123338440
10SIOL 12595113246540
11SV Milsbeek 12594123137380
12Heijen 12545161729590
13HBV 12544171624560
14OKSV 1251420714620

Laatst bijgewerkt : 25-05-2018 - 08:20:56

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.