Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Stand algemeen

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Achilles Reek 1149142829200
2Constantia 1118122525130
3SDDL 1128132525150
4Ulysses 1138142528240
5Herpinia 1127232329130
6Juliana Mill 1137242324170
7SES 1126242023100
8V.V. Achates 1125251716220
9DSV 1125161626270
10SIOL 1133371218250
11SV Milsbeek 1103251116180
12HBV 11123699200
13Heijen 111038311320
14OKSV 112021025280

Laatst bijgewerkt : 24-02-2018 - 17:21:29

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.