Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Stand algemeen

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Herpinia 14310101120
2Constantia 14310101360
3Juliana Mill 143019930
4SDDL 1430191070
5V.V. Achates 142117760
6Achilles Reek 142026770
7Ulysses 1420269110
8SIOL 141215970
9HBV 141215360
10SES 141124330
11SV Milsbeek 141124670
12DSV 1410338140
13Heijen 1401315140
14OKSV 140040290

Laatst bijgewerkt : 21-10-2017 - 17:21:28

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.