Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Stand algemeen

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Constantia 17610191970
2SDDL 186021819100
3Herpinia 17520172230
4SES 18512161640
5Juliana Mill 185031514110
6Ulysses 185031517160
7Achilles Reek 184131317130
8V.V. Achates 184131312150
9SV Milsbeek 183141015160
10SIOL 18224814160
11DSV 18215713200
12HBV 1812555160
13Heijen 1802629260
14OKSV 1800803220

Laatst bijgewerkt : 22-11-2017 - 08:19:10

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.