Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Periode 3

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Constantia 19711221640
2DSV 197022125100
3Ulysses 19702212190
4SES 195221714120
5SIOL 195131627200
6V.V. Achates 195131620150
7Achilles Reek 194321516130
8Juliana Mill 194231419130
9SV Milsbeek 194051210160
10SDDL 1923499140
11Herpinia 19225811150
12HBV 1921675140
13Heijen 1910839240
14OKSV 1900903260

Laatst bijgewerkt : 18-06-2018 - 09:25:20

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.