Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Periode 3

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Constantia 18611191440
2DSV 18602182180
3Ulysses 18602181780
4SES 18521171380
5Juliana Mill 18422141790
6SIOL 184131323190
7V.V. Achates 184131317130
8Achilles Reek 183321214120
9SV Milsbeek 18404129120
10SDDL 1823397110
11Herpinia 18224811140
12HBV 1811644140
13Heijen 1810738220
14OKSV 1800803240

Laatst bijgewerkt : 25-05-2018 - 08:20:56

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.