Senioren - OKSV 1

Competitie 2017/2018 - Periode 2

Klasse: Mannen Zondag - 4e klasse G

#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV 197112227130
2Juliana Mill 19621202480
3Achilles Reek 195311815100
4Ulysses 195221719150
5Constantia 194141310110
6SES 193331215110
7Heijen 193331212110
8SDDL 193241114170
9SIOL 19324119190
10SV Milsbeek 19234913100
11Herpinia 19225810170
12V.V. Achates 1921679160
13OKSV 1914478160
14HBV 19216715260

Laatst bijgewerkt : 18-06-2018 - 09:25:20

[ Stand Periode 1 ] - [ Stand Periode 2 ] - [ Stand Periode 3 ]

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
PM:Punten in mindering

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.