Senioren - OKSV 2

Competitie 2016 / 2017 - Alle uitslagen

Klasse: Mannen reserve 2, 6e klasse 33

Speelronde 1Uitslag
 • Gassel 4 - GVV'57 22 - 3 
 • SCV'58 3 - Estria 40 - 1 
 • Achilles Reek 4 - SES 53 - 2 
 • OKSV 2 - UDI'19/Beter Bed 137 - 0 
 • DAW 8 - Juliana Mill 52 - 7 
 • Festilent 9 - FC Uden 64 - 1 
 
Speelronde 2Uitslag
 • FC Uden 6 - SCV'58 37 - 3 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Gassel 41 - 1 
 • Estria 4 - Achilles Reek 42 - 4 
 • SES 5 - Festilent 92 - 6 
 • GVV'57 2 - DAW 86 - 3 
 • Juliana Mill 5 - OKSV 24 - 1 
 
Speelronde 3Uitslag
 • SCV'58 3 - Gassel 44 - 2 
 • Achilles Reek 4 - GVV'57 20 - 4 
 • OKSV 2 - SES 57 - 0 
 • DAW 8 - Estria 44 - 2 
 • Festilent 9 - UDI'19/Beter Bed 135 - 0 
 • FC Uden 6 - Juliana Mill 52 - 0 
 
Speelronde 4Uitslag
 • Gassel 4 - DAW 84 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Achilles Reek 43 - 5 
 • Estria 4 - OKSV 21 - 2 
 • SES 5 - FC Uden 62 - 2 
 • GVV'57 2 - SCV'58 35 - 0 
 • Juliana Mill 5 - Festilent 91 - 7 
 
Speelronde 5Uitslag
 • Achilles Reek 4 - DAW 87 - 1 
 • OKSV 2 - Gassel 47 - 0 
 • Festilent 9 - SCV'58 310 - 3 
 • FC Uden 6 - GVV'57 22 - 1 
 • SES 5 - Estria 41 - 2 
 • Juliana Mill 5 - UDI'19/Beter Bed 134 - 0 
 
Speelronde 6Uitslag
 • Gassel 4 - Festilent 94 - 3 
 • SCV'58 3 - Achilles Reek 43 - 1 
 • DAW 8 - OKSV 24 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - SES 53 - 2 
 • Estria 4 - FC Uden 61 - 1 
 • GVV'57 2 - Juliana Mill 50 - 1 
 
Speelronde 7Uitslag
 • OKSV 2 - Achilles Reek 41 - 2 
 • Festilent 9 - GVV'57 25 - 8 
 • FC Uden 6 - DAW 85 - 1 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Estria 41 - 3 
 • SES 5 - SCV'58 33 - 2 
 • Juliana Mill 5 - Gassel 42 - 1 
 
Speelronde 8Uitslag
 • Gassel 4 - FC Uden 63 - 2 
 • SCV'58 3 - OKSV 21 - 4 
 • Achilles Reek 4 - Festilent 90 - 6 
 • DAW 8 - SES 53 - 5 
 • Estria 4 - Juliana Mill 51 - 3 
 • GVV'57 2 - UDI'19/Beter Bed 136 - 0 
 
Speelronde 9Uitslag
 • SCV'58 3 - DAW 84 - 1 
 • Achilles Reek 4 - Gassel 46 - 5 
 • OKSV 2 - GVV'57 23 - 1 
 • Festilent 9 - Estria 45 - 2 
 • FC Uden 6 - UDI'19/Beter Bed 131 - 2 
 • SES 5 - Juliana Mill 51 - 2 
 
Speelronde 10Uitslag
 • Festilent 9 - OKSV 21 - 1 
 • FC Uden 6 - Achilles Reek 42 - 1 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - DAW 87 - 1 
 • Estria 4 - Gassel 41 - 2 
 • SES 5 - GVV'57 22 - 6 
 • Juliana Mill 5 - SCV'58 33 - 2 
 
Speelronde 11Uitslag
 • Gassel 4 - SES 59 - 2 
 • SCV'58 3 - UDI'19/Beter Bed 132 - 3 
 • Achilles Reek 4 - Juliana Mill 52 - 4 
 • OKSV 2 - FC Uden 64 - 0 
 • DAW 8 - Festilent 93 - 8 
 • GVV'57 2 - Estria 45 - 0 
 
Speelronde 12Uitslag
 • FC Uden 6 - Festilent 91 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - OKSV 20 - 3 
 • Estria 4 - SCV'58 31 - 3 
 • SES 5 - Achilles Reek 45 - 2 
 • GVV'57 2 - Gassel 45 - 2 
 • Juliana Mill 5 - DAW 89 - 3 
 
Speelronde 13Uitslag
 • Gassel 4 - UDI'19/Beter Bed 135 - 3 
 • SCV'58 3 - FC Uden 60 - 1 
 • Achilles Reek 4 - Estria 44 - 0 
 • OKSV 2 - Juliana Mill 50 - 2 
 • DAW 8 - GVV'57 20 - 10 
 • Festilent 9 - SES 54 - 2 
 
Speelronde 14Uitslag
 • Gassel 4 - SCV'58 30 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Festilent 93 - 5 
 • Estria 4 - DAW 84 - 1 
 • SES 5 - OKSV 22 - 11 
 • GVV'57 2 - Achilles Reek 41 - 4 
 • Juliana Mill 5 - FC Uden 63 - 3 
 
Speelronde 15Uitslag
 • SCV'58 3 - GVV'57 22 - 3 
 • Achilles Reek 4 - UDI'19/Beter Bed 133 - 1 
 • OKSV 2 - Estria 44 - 2 
 • DAW 8 - Gassel 41 - 6 
 • Festilent 9 - Juliana Mill 52 - 2 
 • FC Uden 6 - SES 51 - 1 
 
Speelronde 16Uitslag
 • Gassel 4 - Achilles Reek 43 - 6 
 • DAW 8 - SCV'58 32 - 6 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - FC Uden 60 - 3 
 • Estria 4 - Festilent 92 - 5 
 • GVV'57 2 - OKSV 24 - 0 
 • Juliana Mill 5 - SES 52 - 5 
 
Speelronde 17Uitslag
 • Achilles Reek 4 - SCV'58 38 - 1 
 • OKSV 2 - DAW 88 - 4 
 • Festilent 9 - Gassel 42 - 1 
 • FC Uden 6 - Estria 43 - 0 
 • SES 5 - UDI'19/Beter Bed 131 - 1 
 • Juliana Mill 5 - GVV'57 23 - 1 
 
Speelronde 18Uitslag
 • Gassel 4 - OKSV 21 - 3 
 • SCV'58 3 - Festilent 95 - 4 
 • DAW 8 - Achilles Reek 42 - 7 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Juliana Mill 50 - 5 
 • Estria 4 - SES 52 - 0 
 • GVV'57 2 - FC Uden 64 - 1 
 
Speelronde 19Uitslag
 • OKSV 2 - SCV'58 39 - 2 
 • Festilent 9 - Achilles Reek 4  -   
 • FC Uden 6 - Gassel 44 - 0 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - GVV'57 2  -   
 • SES 5 - DAW 83 - 5 
 • Juliana Mill 5 - Estria 42 - 1 
 
Speelronde 20Uitslag
 • Gassel 4 - Juliana Mill 51 - 3 
 • SCV'58 3 - SES 55 - 2 
 • Achilles Reek 4 - OKSV 20 - 3 
 • DAW 8 - FC Uden 63 - 3 
 • Estria 4 - UDI'19/Beter Bed 133 - 3 
 • GVV'57 2 - Festilent 96 - 1 
 
Speelronde 21Uitslag
 • Festilent 9 - DAW 84 - 1 
 • FC Uden 6 - OKSV 21 - 0 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - SCV'58 32 - 1 
 • Estria 4 - GVV'57 22 - 1 
 • SES 5 - Gassel 42 - 1 
 • Juliana Mill 5 - Achilles Reek 42 - 1 
 
Speelronde 22Uitslag
 • Gassel 4 - Estria 41 - 3 
 • SCV'58 3 - Juliana Mill 53 - 8 
 • Achilles Reek 4 - FC Uden 62 - 0 
 • OKSV 2 - Festilent 98 - 6 
 • DAW 8 - UDI'19/Beter Bed 131 - 9 
 • GVV'57 2 - SES 51 - 4 

Laatst bijgewerkt : 26 juni 2017 - 8:11:52

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.