Senioren - OKSV 3

Competitie 2014 / 2015 - Alle uitslagen

Klasse: Mannen Zondag reserve 3, 6e klasse 57

Speelronde 1Uitslag
 • Herpinia 4 - DAW 10  -   
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Estria 52 - 1 
 • GVV'57 4 - Odiliapeel/Braks Groep 31 - 3 
 • HVCH 15 - Achilles Reek 44 - 1 
 • Festilent 7 - FC Uden 103 - 5 
 • SCV'58 3 - OKSV 31 - 4 
 
Speelronde 2Uitslag
 • Achilles Reek 4 - Herpinia 41 - 3 
 • FC Uden 10 - UDI'19/Beter Bed 132 - 2 
 • OKSV 3 - HVCH 150 - 1 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - Festilent 76 - 2 
 • Estria 5 - SCV'58 31 - 1 
 • DAW 10 - GVV'57 42 - 1 
 
Speelronde 3Uitslag
 • Herpinia 4 - OKSV 30 - 5 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Festilent 72 - 0 
 • GVV'57 4 - Achilles Reek 45 - 5 
 • HVCH 15 - Odiliapeel/Braks Groep 31 - 1 
 • DAW 10 - Estria 55 - 1 
 • SCV'58 3 - FC Uden 106 - 3 
 
Speelronde 4Uitslag
 • Achilles Reek 4 - UDI'19/Beter Bed 131 - 2 
 • Festilent 7 - SCV'58 32 - 3 
 • FC Uden 10 - HVCH 152 - 2 
 • OKSV 3 - DAW 103 - 0 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - Herpinia 43 - 2 
 • Estria 5 - GVV'57 40 - 1 
 
Speelronde 5Uitslag
 • Herpinia 4 - FC Uden 103 - 1 
 • GVV'57 4 - UDI'19/Beter Bed 131 - 2 
 • HVCH 15 - Festilent 77 - 1 
 • OKSV 3 - Estria 56 - 3 
 • DAW 10 - Odiliapeel/Braks Groep 33 - 2 
 • SCV'58 3 - Achilles Reek 40 - 3 
 
Speelronde 6Uitslag
 • Achilles Reek 4 - DAW 102 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - HVCH 154 - 0 
 • Festilent 7 - GVV'57 40 - 4 
 • FC Uden 10 - OKSV 31 - 5 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - SCV'58 33 - 2 
 • Estria 5 - Herpinia 42 - 2 
 
Speelronde 7Uitslag
 • Herpinia 4 - Festilent 72 - 2 
 • GVV'57 4 - HVCH 155 - 2 
 • OKSV 3 - Achilles Reek 46 - 4 
 • Estria 5 - Odiliapeel/Braks Groep 32 - 0 
 • DAW 10 - FC Uden 105 - 3 
 • SCV'58 3 - UDI'19/Beter Bed 131 - 2 
 
Speelronde 8Uitslag
 • Achilles Reek 4 - Estria 52 - 2 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Herpinia 42 - 1 
 • HVCH 15 - SCV'58 33 - 2 
 • Festilent 7 - DAW 103 - 7 
 • FC Uden 10 - GVV'57 44 - 1 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - OKSV 32 - 2 
 
Speelronde 9Uitslag
 • Herpinia 4 - HVCH 154 - 3 
 • OKSV 3 - Festilent 76 - 1 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - Achilles Reek 45 - 2 
 • Estria 5 - FC Uden 103 - 1 
 • DAW 10 - UDI'19/Beter Bed 130 - 1 
 • SCV'58 3 - GVV'57 42 - 3 
 
Speelronde 10Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Odiliapeel/Braks Groep 32 - 2 
 • GVV'57 4 - OKSV 30 - 4 
 • HVCH 15 - DAW 104 - 2 
 • Festilent 7 - Estria 51 - 5 
 • FC Uden 10 - Achilles Reek 41 - 4 
 • SCV'58 3 - Herpinia 41 - 4 
 
Speelronde 11Uitslag
 • Herpinia 4 - GVV'57 44 - 3 
 • Achilles Reek 4 - Festilent 73 - 0 
 • OKSV 3 - UDI'19/Beter Bed 133 - 4 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - FC Uden 102 - 1 
 • Estria 5 - HVCH 152 - 4 
 • DAW 10 - SCV'58 34 - 1 
 
Speelronde 12Uitslag
 • Achilles Reek 4 - GVV'57 43 - 4 
 • Festilent 7 - UDI'19/Beter Bed 131 - 2 
 • FC Uden 10 - SCV'58 34 - 3 
 • OKSV 3 - Herpinia 41 - 0 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - HVCH 153 - 3 
 • Estria 5 - DAW 102 - 2 
 
Speelronde 13Uitslag
 • Herpinia 4 - Odiliapeel/Braks Groep 30 - 3 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - Achilles Reek 43 - 0 
 • GVV'57 4 - Estria 51 - 3 
 • HVCH 15 - FC Uden 106 - 0 
 • DAW 10 - OKSV 30 - 1 
 • SCV'58 3 - Festilent 78 - 3 
 
Speelronde 14Uitslag
 • Achilles Reek 4 - SCV'58 34 - 4 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - GVV'57 44 - 1 
 • Festilent 7 - HVCH 152 - 6 
 • FC Uden 10 - Herpinia 43 - 8 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - DAW 105 - 2 
 • Estria 5 - OKSV 32 - 0 
 
Speelronde 15Uitslag
 • Herpinia 4 - Estria 56 - 2 
 • GVV'57 4 - Festilent 71 - 4 
 • HVCH 15 - UDI'19/Beter Bed 131 - 0 
 • OKSV 3 - FC Uden 107 - 1 
 • DAW 10 - Achilles Reek 45 - 5 
 • SCV'58 3 - Odiliapeel/Braks Groep 31 - 2 
 
Speelronde 16Uitslag
 • Achilles Reek 4 - OKSV 33 - 3 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - SCV'58 34 - 0 
 • HVCH 15 - GVV'57 45 - 1 
 • Festilent 7 - Herpinia 40 - 4 
 • FC Uden 10 - DAW 104 - 3 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - Estria 53 - 1 
 
Speelronde 17Uitslag
 • Herpinia 4 - UDI'19/Beter Bed 132 - 1 
 • GVV'57 4 - FC Uden 102 - 4 
 • OKSV 3 - Odiliapeel/Braks Groep 35 - 1 
 • Estria 5 - Achilles Reek 44 - 3 
 • DAW 10 - Festilent 74 - 1 
 • SCV'58 3 - HVCH 154 - 2 
 
Speelronde 18Uitslag
 • Achilles Reek 4 - Odiliapeel/Braks Groep 34 - 0 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - DAW 102 - 5 
 • GVV'57 4 - SCV'58 34 - 1 
 • HVCH 15 - Herpinia 44 - 2 
 • Festilent 7 - OKSV 32 - 5 
 • FC Uden 10 - Estria 50 - 4 
 
Speelronde 19Uitslag
 • Herpinia 4 - SCV'58 32 - 3 
 • Achilles Reek 4 - FC Uden 102 - 1 
 • OKSV 3 - GVV'57 43 - 2 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - UDI'19/Beter Bed 130 - 1 
 • Estria 5 - Festilent 76 - 2 
 • DAW 10 - HVCH 156 - 1 
 
Speelronde 20Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 13 - OKSV 30 - 0 
 • GVV'57 4 - Herpinia 42 - 5 
 • HVCH 15 - Estria 50 - 1 
 • Festilent 7 - Achilles Reek 45 - 2 
 • FC Uden 10 - Odiliapeel/Braks Groep 30 - 2 
 • SCV'58 3 - DAW 102 - 1 
 
Speelronde 21Uitslag
 • Achilles Reek 4 - HVCH 150 - 4 
 • FC Uden 10 - Festilent 73 - 2 
 • OKSV 3 - SCV'58 34 - 3 
 • Odiliapeel/Braks Groep 3 - GVV'57 43 - 1 
 • Estria 5 - UDI'19/Beter Bed 130 - 3 
 • DAW 10 - Herpinia 41 - 3 
 
Speelronde 22Uitslag
 • Herpinia 4 - Achilles Reek 41 - 0 
 • UDI'19/Beter Bed 13 - FC Uden 103 - 0 
 • GVV'57 4 - DAW 100 - 4 
 • HVCH 15 - OKSV 31 - 3 
 • Festilent 7 - Odiliapeel/Braks Groep 31 - 4 
 • SCV'58 3 - Estria 53 - 1 

Laatst bijgewerkt : 01 juni 2015 - 8:13:52

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.