Senioren - OKSV 2

Competitie 2014 / 2015 - Alle uitslagen

Klasse: Mannen Zondag reserve 2, 5e klasse 28

Speelronde 1Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Festilent 61 - 4 
 • OKSV 2 - Gassel 22 - 5 
 • HBV 3 - Juliana Mill 43 - 2 
 • Estria 3 - UDI'19/Beter Bed 125 - 1 
 • SES 3 - JVC Cuijk 52 - 3 
 • Achilles Reek 3 - Olympia'18 44 - 5 
 
Speelronde 2Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - SC St Hubert 32 - 2 
 • JVC Cuijk 5 - OKSV 26 - 1 
 • Olympia'18 4 - Estria 31 - 6 
 • Juliana Mill 4 - SES 31 - 5 
 • Gassel 2 - Achilles Reek 33 - 2 
 • Festilent 6 - HBV 30 - 1 
 
Speelronde 3Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Olympia'18 43 - 1 
 • OKSV 2 - SES 31 - 5 
 • HBV 3 - UDI'19/Beter Bed 121 - 0 
 • Estria 3 - Juliana Mill 41 - 0 
 • Festilent 6 - Gassel 21 - 7 
 • Achilles Reek 3 - JVC Cuijk 51 - 6 
 
Speelronde 4Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - OKSV 21 - 3 
 • SES 3 - Achilles Reek 39 - 2 
 • JVC Cuijk 5 - Estria 34 - 1 
 • Olympia'18 4 - Festilent 61 - 4 
 • Juliana Mill 4 - SC St Hubert 34 - 1 
 • Gassel 2 - HBV 33 - 0 
 
Speelronde 5Uitslag
 • SC St Hubert 3 - JVC Cuijk 51 - 2 
 • HBV 3 - OKSV 23 - 1 
 • Estria 3 - SES 32 - 6 
 • Olympia'18 4 - Gassel 22 - 6 
 • Festilent 6 - Juliana Mill 42 - 1 
 • Achilles Reek 3 - UDI'19/Beter Bed 124 - 0 
 
Speelronde 6Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Festilent 62 - 4 
 • OKSV 2 - Estria 30 - 5 
 • SES 3 - HBV 34 - 0 
 • JVC Cuijk 5 - Olympia'18 43 - 2 
 • Juliana Mill 4 - Achilles Reek 32 - 0 
 • Gassel 2 - SC St Hubert 34 - 0 
 
Speelronde 7Uitslag
 • SC St Hubert 3 - SES 31 - 6 
 • HBV 3 - Estria 33 - 0 
 • Olympia'18 4 - UDI'19/Beter Bed 122 - 0 
 • Gassel 2 - Juliana Mill 42 - 3 
 • Festilent 6 - JVC Cuijk 52 - 2 
 • Achilles Reek 3 - OKSV 25 - 1 
 
Speelronde 8Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Gassel 21 - 5 
 • OKSV 2 - SC St Hubert 34 - 2 
 • Estria 3 - Achilles Reek 35 - 1 
 • SES 3 - Festilent 63 - 1 
 • JVC Cuijk 5 - HBV 35 - 1 
 • Juliana Mill 4 - Olympia'18 46 - 2 
 
Speelronde 9Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Estria 30 - 5 
 • Olympia'18 4 - SES 30 - 3 
 • Juliana Mill 4 - UDI'19/Beter Bed 121 - 0 
 • Gassel 2 - JVC Cuijk 50 - 2 
 • Festilent 6 - OKSV 24 - 1 
 • Achilles Reek 3 - HBV 32 - 1 
 
Speelronde 10Uitslag
 • OKSV 2 - Juliana Mill 45 - 3 
 • HBV 3 - Olympia'18 41 - 0 
 • Estria 3 - Festilent 63 - 1 
 • SES 3 - Gassel 23 - 4 
 • JVC Cuijk 5 - UDI'19/Beter Bed 127 - 2 
 • Achilles Reek 3 - SC St Hubert 33 - 2 
 
Speelronde 11Uitslag
 • SC St Hubert 3 - HBV 30 - 0 
 • UDI'19/Beter Bed 12 - SES 30 - 2 
 • Olympia'18 4 - OKSV 23 - 2 
 • Juliana Mill 4 - JVC Cuijk 52 - 3 
 • Gassel 2 - Estria 33 - 2 
 • Festilent 6 - Achilles Reek 34 - 3 
 
Speelronde 12Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - HBV 30 - 1 
 • SES 3 - OKSV 27 - 2 
 • JVC Cuijk 5 - Achilles Reek 34 - 2 
 • Olympia'18 4 - SC St Hubert 35 - 2 
 • Juliana Mill 4 - Estria 30 - 4 
 • Gassel 2 - Festilent 62 - 0 
 
Speelronde 13Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Juliana Mill 43 - 2 
 • OKSV 2 - UDI'19/Beter Bed 122 - 1 
 • HBV 3 - Gassel 22 - 1 
 • Estria 3 - JVC Cuijk 50 - 3 
 • Festilent 6 - Olympia'18 44 - 2 
 • Achilles Reek 3 - SES 32 - 1 
 
Speelronde 14Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Achilles Reek 35 - 6 
 • OKSV 2 - HBV 32 - 0 
 • SES 3 - Estria 35 - 1 
 • JVC Cuijk 5 - SC St Hubert 32 - 0 
 • Juliana Mill 4 - Festilent 64 - 1 
 • Gassel 2 - Olympia'18 41 - 5 
 
Speelronde 15Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Gassel 22 - 6 
 • HBV 3 - SES 31 - 0 
 • Estria 3 - OKSV 21 - 2 
 • Olympia'18 4 - JVC Cuijk 51 - 3 
 • Festilent 6 - UDI'19/Beter Bed 123 - 1 
 • Achilles Reek 3 - Juliana Mill 4  -   
 
Speelronde 16Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Olympia'18 41 - 2 
 • OKSV 2 - Achilles Reek 34 - 1 
 • Estria 3 - HBV 32 - 1 
 • SES 3 - SC St Hubert 36 - 1 
 • JVC Cuijk 5 - Festilent 65 - 1 
 • Juliana Mill 4 - Gassel 21 - 3 
 
Speelronde 17Uitslag
 • SC St Hubert 3 - OKSV 20 - 4 
 • HBV 3 - JVC Cuijk 51 - 4 
 • Olympia'18 4 - Juliana Mill 41 - 4 
 • Gassel 2 - UDI'19/Beter Bed 122 - 1 
 • Festilent 6 - SES 31 - 5 
 • Achilles Reek 3 - Estria 32 - 5 
 
Speelronde 18Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Juliana Mill 40 - 3 
 • OKSV 2 - Festilent 63 - 2 
 • HBV 3 - Achilles Reek 33 - 2 
 • Estria 3 - SC St Hubert 36 - 1 
 • SES 3 - Olympia'18 42 - 2 
 • JVC Cuijk 5 - Gassel 2  -   
 
Speelronde 19Uitslag
 • SC St Hubert 3 - Achilles Reek 34 - 3 
 • UDI'19/Beter Bed 12 - JVC Cuijk 51 - 4 
 • Olympia'18 4 - HBV 32 - 0 
 • Juliana Mill 4 - OKSV 25 - 0 
 • Gassel 2 - SES 32 - 1 
 • Festilent 6 - Estria 31 - 3 
 
Speelronde 20Uitslag
 • OKSV 2 - Olympia'18 46 - 1 
 • HBV 3 - SC St Hubert 32 - 1 
 • Estria 3 - Gassel 22 - 3 
 • SES 3 - UDI'19/Beter Bed 126 - 0 
 • JVC Cuijk 5 - Juliana Mill 43 - 1 
 • Achilles Reek 3 - Festilent 61 - 3 
 
Speelronde 21Uitslag
 • UDI'19/Beter Bed 12 - Estria 30 - 2 
 • JVC Cuijk 5 - SES 32 - 3 
 • Olympia'18 4 - Achilles Reek 33 - 3 
 • Juliana Mill 4 - HBV 32 - 0 
 • Gassel 2 - OKSV 22 - 2 
 • Festilent 6 - SC St Hubert 35 - 0 
 
Speelronde 22Uitslag
 • SC St Hubert 3 - UDI'19/Beter Bed 121 - 2 
 • OKSV 2 - JVC Cuijk 52 - 4 
 • HBV 3 - Festilent 62 - 1 
 • Estria 3 - Olympia'18 45 - 0 
 • SES 3 - Juliana Mill 42 - 0 
 • Achilles Reek 3 - Gassel 22 - 4 

Laatst bijgewerkt : 01 juni 2015 - 8:13:52

Deze stand komt van de website Voetbal.nl.