Junioren - OKSV D1

Competitie 2006 / 2007 - Stand (voorjaar)

Klasse: D_Pupillen 7-tal (voorjaar) D1, 1e klasse
 
-
ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1.De Willy's D287012167140
2.Astrantia D187012165140
3.SBV D18701214880
4.OKSV D184131354180
5.Macharen D184041243320
6.VCA D183141034320
7.FC de Rakt D18116421660
8.GVV'57 D28107318830
9.De Zwaluw D28017110930

Laatst bijgewerkt : 7 juni 2007 - 9:07:40

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
*:Punten in mindering

Deze stand komt van de website van de KNVB.