Junioren - OKSV C1

Competitie 2006 / 2007 - Stand (voorjaar)

Klasse: C-Junioren (voorjaar) C1, 2e klasse
 
-
ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1.Hapse Boys C11110103144100
2.JVC Cuijk C211911283890
3.Estria C1117132228200
4.RKOSV Achates C1116051826240
5.Gemert C2115151623240
6.OKSV C1115151620240
7.Montagnards C1115061523260
8.Leunen C1114161329300
9.Stormvogels'28 C1114161316240
10.Constantia C1113171027420
11.SV United C1CO11227811220
12.HBV C111101039390

Laatst bijgewerkt : 7 juni 2007 - 9:07:38

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
*:Punten in mindering

Deze stand komt van de website van de KNVB.