Junioren - OKSV B1

Competitie 2006 / 2007 - Stand (voorjaar)

Klasse: B-Junioren (voorjaar) B1, 3e klasse
 
-
ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1.FC de Rakt B11110013032100
2.Vorstenbossche Boys B1117222347290
3.Maaskantse Boys B1117042125160
4.EVVC B1116141942210
5.Nulandia B2115331834230
6.Achilles Reek B1115241731340
7.SCV'58 B1115151626180
8.Avesteyn B1114251425160
9.OKSV B1113441329260
10.UDI'19/Beter Bed B411227833470
11.Ulysses B111209615450
12.VCO B111119414680

Laatst bijgewerkt : 7 juni 2007 - 9:07:37

G:Gespeeld
W:Gewonnen
GL:Gelijk
V:Verloren
P:Punten
DPV:Doelpunten voor
DPT:Doelpunten tegen
*:Punten in mindering

Deze stand komt van de website van de KNVB.