Logo OKSV

OKSV F3

Wedstrijden 2017/2018

Competitie (Voorjaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
24 feb 2018 9:00 Heeswijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
24 feb 2018 9:00 HVCH JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 feb 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - Berghem Sport JO11-4        
24 feb 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Vorstenbossche Boys JO9-1        
24 feb 2018 11:00 Ravenstein/SDDL JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
24 feb 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-3G        
24 feb 2018 13:15 OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
24 feb 2018 14:00 DAW JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
3 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - SV TOP JO11-4        
3 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - EVVC JO9-1        
3 mrt 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - Festilent JO11-1G        
3 mrt 2018 10:00 Margriet JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-3        
3 mrt 2018 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9 - Herpinia/OKSV JO9-2        
3 mrt 2018 13:00 UDI'19/CSU JO13-5 - Herpinia/OKSV JO13-2        
3 mrt 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - EVVC JO15-1        
10 mrt 2018 9:00 HVCH JO9-4 - Herpinia/OKSV JO9-1        
10 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3        
10 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - SES JO9-1        
10 mrt 2018 10:00 Margriet JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
10 mrt 2018 10:00 NLC'03 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
10 mrt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-4        
10 mrt 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Ruwaard JO15-2        
10 mrt 2018 16:45 Margriet JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
17 mrt 2018 8:45 Berghem Sport JO9-4 - Herpinia/OKSV JO9-2        
17 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-2        
17 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Berghem Sport JO9-2        
17 mrt 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - WEC JO11-1        
17 mrt 2018 10:00 Ruwaard JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
17 mrt 2018 10:15 FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
17 mrt 2018 11:30 OSS'20 JO15-5 - Herpinia/OKSV JO15-1        
17 mrt 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-2        
24 mrt 2018 8:45 OSS'20 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 mrt 2018 9:00 Prinses Irene JO11-5 - Herpinia/OKSV JO11-3        
24 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - HVCH JO11-2        
24 mrt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Juliana Mill JO9-3        
24 mrt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - EVVC JO13-1        
24 mrt 2018 12:15 Berghem Sport JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
24 mrt 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Margriet JO15-2G        
24 mrt 2018 13:00 SJO/VITA JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
7 apr 2018 8:45 OSS'20 JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-2        
7 apr 2018 8:45 OSS'20 JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-2        
7 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - DAW JO11-3        
7 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - OSS'20 JO9-1        
7 apr 2018 11:00 WHV JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 apr 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - SDDL/Ravenstein JO13-2        
7 apr 2018 13:30 Maaskantse Boys JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 apr 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - HVCH JO17-4        
14 apr 2018 9:00 Nulandia JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
14 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Prinses Irene JO11-3        
14 apr 2018 9:30 Ravenstein/SDDL JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-3        
14 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Gassel JO9-1        
14 apr 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - Gemert JO11-3        
14 apr 2018 11:00 SJO/VITA JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
14 apr 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - HVCH JO15-3        
14 apr 2018 14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 - Herpinia/OKSV JO17-1        
21 apr 2018 9:00 UDI'19/CSU JO11-6 - Herpinia/OKSV JO11-2        
21 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - UDI'19/CSU JO11-7        
21 apr 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - MOSA'14 JO11-1        
21 apr 2018 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-1        
21 apr 2018 11:15 Prinses Irene JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
21 apr 2018 12:15 DAW JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
21 apr 2018 15:00 NLC'03 JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
12 mei 2018 9:00 UDI'19/CSU JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
12 mei 2018 9:00 SV TOP JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-3        
12 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - DAW JO11-2G        
12 mei 2018 10:00 GVV'57 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-2        
12 mei 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Nooit Gedacht JO13-2        
12 mei 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - SDDL/Ravenstein JO15-2        
12 mei 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-3        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - FC Uden JO11-3        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - UDI'19/CSU JO9-4        
19 mei 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - DVG JO11-2G        
19 mei 2018 10:30 SDDL/Ravenstein JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-2        
19 mei 2018 11:30 Margriet JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
19 mei 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-4        
19 mei 2018 15:00 SV TOP JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
26 mei 2018 9:00 Avesteyn JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
26 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Estria/SCV'58 JO9-2        
26 mei 2018 10:00 SJO/VITA JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
26 mei 2018 10:30 MOSA'14 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
26 mei 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Cito JO13-2        
26 mei 2018 12:15 Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-2        
26 mei 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Berghem Sport JO15-4        
26 mei 2018 15:00 SV TOP JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        

Laatst bijgewerkt: 19 februari 2018 - 0:52:34

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Gemaakt door: Chris Kamps