Logo OKSV

OKSV F1

Wedstrijden 2018/2019

Alle wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
17 nov 2018 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Margriet JO9-2        
17 nov 2018 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-2 - NLC'03 JO11-2        
17 nov 2018 11:30 Najaar Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-2        
17 nov 2018 11:30 Najaar EVVC JO15-2G - Herpinia/OKSV JO15-1        
17 nov 2018 14:00 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - SV TOP JO17-2        
18 nov 2018 11:00 Periode 1 OKSV 2 - GVV'57 3        
18 nov 2018 14:00 Periode 1 HVCH 14 - OKSV 3        
18 nov 2018 14:30 Periode 1 OKSV 1 - HRC'14 1        
24 nov 2018 9:30 Najaar WEC JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
24 nov 2018 10:00 Najaar Ravenstein/SDDL JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 nov 2018 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Berghem Sport JO11-4        
24 nov 2018 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - Achilles Reek JO13-1        
24 nov 2018 11:45 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-4        
24 nov 2018 12:30 Najaar SV TOP JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
24 nov 2018 13:00 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Nulandia JO15-3        
25 nov 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - Berghem Sport 8        
25 nov 2018 12:00 Periode 2 SCV'58 3 - OKSV 2        
25 nov 2018 14:00 Periode 2 SCZ 1 - OKSV 1        
1 dec 2018 9:30 Najaar VCO JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
1 dec 2018 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Nulandia JO9-2        
1 dec 2018 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-1 - SES JO13-1        
1 dec 2018 11:00 Najaar SJO/VITA JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
1 dec 2018 11:30 Najaar OSS'20 JO15-5 - Herpinia/OKSV JO15-1        
1 dec 2018 12:15 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - HVCH JO11-2        
1 dec 2018 14:00 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-1        
2 dec 2018 10:00 Periode 2 Achilles Reek 3 - OKSV 2        
2 dec 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - Prinses Irene 8        
2 dec 2018 14:30 Periode 2 OKSV 1 - BZS 1        
8 dec 2018 9:30 Najaar Boekel Sport JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
8 dec 2018 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4        
8 dec 2018 10:45 Najaar SDDL/Ravenstein JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
8 dec 2018 11:00 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - WHV JO13-1G        
8 dec 2018 11:30 Najaar OSS'20 JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
8 dec 2018 13:00 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Prinses Irene JO15-4G        
8 dec 2018 14:00 Najaar DAW Schaijk JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
9 dec 2018 10:30 Periode 2 SBV 2 - OKSV 3        
9 dec 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Festilent 6        
9 dec 2018 14:30 Periode 2 RK Deso 1 - OKSV 1        
15 dec 2018 10:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-2 - WHV JO11-1G        
15 dec 2018 11:30 Najaar EVVC JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
15 dec 2018 13:00 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - HVCH JO15-3        
16 dec 2018 10:00 Beker SV TOP 10 - OKSV 2        
16 dec 2018 14:15 Periode 2 OKSV 1 - MOSA'14 1        
6 jan 2019 12:00 Oefen Elshout 1 - OKSV 1        
20 jan 2019 14:30 Periode 2 DSS'14 1 - OKSV 1        
27 jan 2019 14:30 Periode 2 OKSV 1 - Wadenoijen 1        
3 feb 2019 14:30 Periode 2 HRC'14 1 - OKSV 1        
10 feb 2019 10:00 Periode 2 NLC'03 6 - OKSV 3        
10 feb 2019 11:00 Periode 2 OKSV 2 - DAW Schaijk 8        
10 feb 2019 14:30 Periode 2 OKSV 1 - Ruwaard 1        
17 feb 2019 11:00 Periode 2 OKSV 3 - EVVC 5        
17 feb 2019 13:00 Periode 2 UDI'19/CSU 10 - OKSV 2        
17 feb 2019 14:00 Periode 2 MEC'07 1 - OKSV 1        
24 feb 2019 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Herpinia 6        
24 feb 2019 11:00 Periode 2 SDDL 3 - OKSV 3        
10 mrt 2019 14:00 Periode 3 Maaskantse Boys 1 - OKSV 1        
17 mrt 2019 11:00 Periode 2 GVV'57 3 - OKSV 2        
17 mrt 2019 11:00 Periode 2 OKSV 3 - HVCH 14        
17 mrt 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Ophemert 1        
24 mrt 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - SCV'58 3        
24 mrt 2019 12:00 Periode 3 Berghem Sport 8 - OKSV 3        
24 mrt 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - DSS'14 1        
7 apr 2019 10:00 Periode 3 Prinses Irene 8 - OKSV 3        
7 apr 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Achilles Reek 3        
7 apr 2019 13:30 Periode 3 MOSA'14 1 - OKSV 1        
14 apr 2019 10:00 Periode 3 Festilent 6 - OKSV 2        
14 apr 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - SBV 2        
14 apr 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - RK Deso 1        
21 apr 2019 14:30 Periode 3 BZS 1 - OKSV 1        
5 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - SES 5        
5 mei 2019 12:00 Periode 3 OSS'20 11 - OKSV 3        
12 mei 2019 11:00 Periode 3 Estria/GVV'57/SCV'58 6 - OKSV 2        
12 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - MOSA'14 4        
12 mei 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SCZ 1        
19 mei 2019 10:00 Periode 3 Ulysses 3 - OKSV 3        
19 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Juliana Mill 5        
19 mei 2019 14:30 Periode 3 SBV 1 - OKSV 1        
26 mei 2019 10:00 Periode 3 Prinses Irene 6 - OKSV 2        
26 mei 2019 11:00 Periode 3 OKSV 3 - FC Schadewijk 5        
26 mei 2019 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Heerewaarden 1        

Laatst bijgewerkt: 14 november 2018 - 6:07:47

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps