Logo OKSV

OKSV F1

Wedstrijden 2017/2018

Competitie (Voorjaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
19 apr 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO11-3 - UDI'19/CSU JO11-7        
21 apr 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - MOSA'14 JO11-1        
21 apr 2018 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-1        
21 apr 2018 12:15 DAW JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
21 apr 2018 15:00 NLC'03 JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
24 apr 2018 18:30 Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-3G        
28 apr 2018 9:00 Heeswijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
28 apr 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Vorstenbossche Boys JO9-1        
28 apr 2018 14:00 DAW JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
5 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - SV TOP JO11-4        
5 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - EVVC JO9-1        
5 mei 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - Festilent JO11-1G        
5 mei 2018 10:00 Margriet JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-3        
5 mei 2018 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9 - Herpinia/OKSV JO9-2        
5 mei 2018 13:00 UDI'19/CSU JO13-5 - Herpinia/OKSV JO13-2        
5 mei 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - EVVC JO15-1        
8 mei 2018 18:45 Prinses Irene JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
9 mei 2018 18:30 UDI'19/CSU JO11-6 - Herpinia/OKSV JO11-2        
14 mei 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO11-3 - Berghem Sport JO11-4        
15 mei 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Nooit Gedacht JO13-2        
16 mei 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - SDDL/Ravenstein JO15-2        
16 mei 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-3        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-3 - FC Uden JO11-3        
19 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - UDI'19/CSU JO9-4        
19 mei 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - DVG JO11-2G        
19 mei 2018 10:30 SDDL/Ravenstein JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-2        
19 mei 2018 11:30 Margriet JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
19 mei 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-4        
19 mei 2018 15:00 SV TOP JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
26 mei 2018 9:00 Avesteyn JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
26 mei 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-2 - Estria/SCV'58 JO9-2        
26 mei 2018 10:00 SJO/VITA JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
26 mei 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Cito JO13-2        
26 mei 2018 12:15 Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-2        
26 mei 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Berghem Sport JO15-4        
26 mei 2018 15:00 SV TOP JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
30 mei 2018 19:00 UDI'19/CSU JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
2 jun 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-2        
2 jun 2018 10:00 Herpinia/OKSV JO11-1 - WEC JO11-1        
2 jun 2018 10:00 Ruwaard JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
2 jun 2018 10:15 FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
2 jun 2018 11:30 OSS'20 JO15-5 - Herpinia/OKSV JO15-1        
2 jun 2018 14:30 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-2        

Competitie (Najaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
28 apr 2018 9:00 HVCH JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
8 mei 2018 18:30 Ravenstein/SDDL JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
14 mei 2018 19:00 Herpinia/OKSV JO11-2 - DAW JO11-2G        

Laatst bijgewerkt: 19 april 2018 - 15:44:00

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Gemaakt door: Chris Kamps