Logo OKSV

OKSV E1

Wedstrijden 2018/2019

Competitie (Voorjaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
16 feb 2019 8:30 Margriet JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
16 feb 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-1        
16 feb 2019 10:15 Olympia'18 JO11-2G - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 feb 2019 10:30 SV TOP JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
16 feb 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SJO Vianen Vooruit HBV JO13-1        
16 feb 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Boekel Sport JO15-2        
16 feb 2019 13:15 OSS'20 JO17-4 - Herpinia/OKSV JO17-1        
23 feb 2019 8:30 OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-2        
23 feb 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Boskant JO9-1G        
23 feb 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - DSV JO11-1        
23 feb 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - NLC'03 JO13-2G        
23 feb 2019 11:30 FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
23 feb 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - UDI'19/CSU JO15-5        
23 feb 2019 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-2        
16 mrt 2019 9:00 Schijndel/DE WIT JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
16 mrt 2019 10:15 VIOS'38 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
16 mrt 2019 10:45 DAW Schaijk JO13-3G - Herpinia/OKSV JO13-2        
16 mrt 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - Montagnards JO13-1        
16 mrt 2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-4 - Herpinia/OKSV JO15-1        
16 mrt 2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
23 mrt 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - HVCH JO9-2        
23 mrt 2019 10:00 Gemert JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
23 mrt 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Constantia/Menos JO11-1G        
23 mrt 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-3        
23 mrt 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - R.K.S.V. Sparta'25 JO15-2        
23 mrt 2019 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-3        
6 apr 2019 9:15 Nooit Gedacht JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
6 apr 2019 10:00 OSS'20 JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-2        
6 apr 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Odiliapeel/Braks Groep JO11-1        
6 apr 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-2        
6 apr 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SV Milsbeek/Astrantia JO13-1G        
6 apr 2019 12:00 Vorstenbossche Boys JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
6 apr 2019 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SV TOP JO17-4        
13 apr 2019 9:00 Vitesse'08 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
13 apr 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-2        
13 apr 2019 10:00 SJO/VITA JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-2        
13 apr 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - HVCH JO13-3G        
13 apr 2019 11:30 Venhorst JO13-1G - Herpinia/OKSV JO13-1        
13 apr 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Erp JO15-2        
13 apr 2019 12:30 Ruwaard JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
4 mei 2019 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-1        
4 mei 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - JVC Cuijk JO11-2        
4 mei 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-5        
4 mei 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-4        
4 mei 2019 12:00 Odiliapeel/Braks Groep JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
4 mei 2019 13:00 ELI JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
4 mei 2019 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - HVCH JO17-5        
11 mei 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Nulandia JO9-1        
11 mei 2019 10:00 FC Uden JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
11 mei 2019 10:00 OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
11 mei 2019 10:30 Boekel Sport JO11-2G - Herpinia/OKSV JO11-1        
11 mei 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SES JO13-1        
11 mei 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Gemert JO15-3        
11 mei 2019 15:00 NLC'03 JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
18 mei 2019 8:45 Avesteyn JO9-1G - Herpinia/OKSV JO9-1        
18 mei 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Venhorst JO11-1        
18 mei 2019 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Prinses Irene JO11-2        
18 mei 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-5G        
18 mei 2019 12:45 Olympia'18 JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-1        
18 mei 2019 13:00 MVC JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
18 mei 2019 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - Margriet JO17-3        
25 mei 2019 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-1G        
25 mei 2019 10:30 MOSA'14 JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
25 mei 2019 11:00 Toxandria JO11-1G - Herpinia/OKSV JO11-1        
25 mei 2019 11:00 Estria/GVV'57/SCV'58 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
25 mei 2019 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SIOL JO13-1        
25 mei 2019 12:30 Herpinia/OKSV JO15-1 - Keldonk/Boerdonk JO15-1        
25 mei 2019 14:00 Maaskantse Boys JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        

Laatst bijgewerkt: 16 februari 2019 - 3:22:11

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2019 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps