Logo OKSV

OKSV D1

Wedstrijden 2017/2018

Alle wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
24 feb 2018 9:00 Voorjaar Heeswijk JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
24 feb 2018 9:00 Voorjaar HVCH JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 feb 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-3 - Berghem Sport JO11-4        
24 feb 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-2 - Vorstenbossche Boys JO9-1        
24 feb 2018 11:00 Voorjaar Ravenstein/SDDL JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
24 feb 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-3G        
24 feb 2018 13:15 Voorjaar OSS'20 JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
24 feb 2018 14:00 Voorjaar DAW JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
25 feb 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - Nooit Gedacht 8        
25 feb 2018 12:00 Periode 2 SES 4 - OKSV 2        
25 feb 2018 14:30 Periode 2 OKSV 1 - Ulysses 1        
3 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - SV TOP JO11-4        
3 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - EVVC JO9-1        
3 mrt 2018 10:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Festilent JO11-1G        
3 mrt 2018 10:00 Voorjaar Margriet JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-3        
3 mrt 2018 10:15 Voorjaar Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9 - Herpinia/OKSV JO9-2        
3 mrt 2018 13:00 Voorjaar UDI'19/CSU JO13-5 - Herpinia/OKSV JO13-2        
3 mrt 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - EVVC JO15-1        
4 mrt 2018 10:00 Periode 2 SCV'58 4 - OKSV 3        
4 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - GVV'57 2        
4 mrt 2018 14:30 Periode 3 SDDL 1 - OKSV 1        
10 mrt 2018 9:00 Voorjaar HVCH JO9-4 - Herpinia/OKSV JO9-1        
10 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3        
10 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-2 - SES JO9-1        
10 mrt 2018 10:00 Voorjaar Margriet JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
10 mrt 2018 10:00 Voorjaar NLC'03 JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
10 mrt 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Berghem Sport JO13-4        
10 mrt 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Ruwaard JO15-2        
10 mrt 2018 16:45 Voorjaar Margriet JO17-5 - Herpinia/OKSV JO17-1        
11 mrt 2018 10:30 Periode 2 HVCH 14 - OKSV 2        
11 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - OSS'20 11        
11 mrt 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SES 1        
17 mrt 2018 8:45 Voorjaar Berghem Sport JO9-4 - Herpinia/OKSV JO9-2        
17 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Ravenstein/SDDL JO11-2        
17 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Berghem Sport JO9-2        
17 mrt 2018 10:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - WEC JO11-1        
17 mrt 2018 10:00 Voorjaar Ruwaard JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
17 mrt 2018 10:15 Voorjaar FC Uden JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
17 mrt 2018 11:30 Voorjaar OSS'20 JO15-5 - Herpinia/OKSV JO15-1        
17 mrt 2018 14:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-2        
18 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Ruwaard 6        
18 mrt 2018 11:00 Periode 2 SDDL 4 - OKSV 3        
18 mrt 2018 14:30 Periode 3 Herpinia 1 - OKSV 1        
24 mrt 2018 8:45 Voorjaar OSS'20 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 mrt 2018 9:00 Voorjaar Prinses Irene JO11-5 - Herpinia/OKSV JO11-3        
24 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - HVCH JO11-2        
24 mrt 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-2 - Juliana Mill JO9-3        
24 mrt 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - EVVC JO13-1        
24 mrt 2018 12:15 Voorjaar Berghem Sport JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
24 mrt 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Margriet JO15-2G        
24 mrt 2018 13:00 Voorjaar SJO/VITA JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
25 mrt 2018 10:00 Periode 3 MOSA'14 4 - OKSV 3        
25 mrt 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Cito 5        
25 mrt 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SV Milsbeek 1        
1 apr 2018 14:30 Periode 3 DSV 1 - OKSV 1        
7 apr 2018 8:45 Voorjaar OSS'20 JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-2        
7 apr 2018 8:45 Voorjaar OSS'20 JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-2        
7 apr 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-3 - DAW JO11-3        
7 apr 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - OSS'20 JO9-1        
7 apr 2018 11:00 Voorjaar WHV JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
7 apr 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - SDDL/Ravenstein JO13-2        
7 apr 2018 13:30 Voorjaar Maaskantse Boys JO15-1G - Herpinia/OKSV JO15-1        
7 apr 2018 14:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - HVCH JO17-4        
8 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - DAW 9        
8 apr 2018 12:00 Periode 3 SCV'58 3 - OKSV 2        
8 apr 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Juliana Mill 1        
14 apr 2018 9:00 Voorjaar Nulandia JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
14 apr 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Prinses Irene JO11-3        
14 apr 2018 9:30 Voorjaar Ravenstein/SDDL JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-3        
14 apr 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-2 - Gassel JO9-1        
14 apr 2018 10:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Gemert JO11-3        
14 apr 2018 11:00 Voorjaar SJO/VITA JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
14 apr 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - HVCH JO15-3        
14 apr 2018 14:45 Voorjaar Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 - Herpinia/OKSV JO17-1        
15 apr 2018 10:00 Periode 3 NLC'03 7 - OKSV 3        
15 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Achilles Reek 4        
15 apr 2018 14:30 Periode 3 SIOL 1 - OKSV 1        
21 apr 2018 9:00 Voorjaar UDI'19/CSU JO11-6 - Herpinia/OKSV JO11-2        
21 apr 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-3 - UDI'19/CSU JO11-7        
21 apr 2018 10:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - MOSA'14 JO11-1        
21 apr 2018 10:15 Voorjaar Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-1        
21 apr 2018 11:15 Voorjaar Prinses Irene JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
21 apr 2018 12:15 Voorjaar DAW JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
21 apr 2018 15:00 Voorjaar NLC'03 JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
22 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - Berghem Sport 8        
22 apr 2018 12:00 Periode 3 DAW 8 - OKSV 2        
22 apr 2018 14:30 Periode 3 V.V. Achates 1 - OKSV 1        
29 apr 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - GVV'57 3        
29 apr 2018 12:00 Periode 2 Festilent 7 - OKSV 2        
29 apr 2018 14:30 Periode 2 OKSV 1 - V.V. Achates 1        
6 mei 2018 14:30 Periode 2 Heijen 1 - OKSV 1        
10 mei 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Estria 4        
12 mei 2018 9:00 Voorjaar UDI'19/CSU JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
12 mei 2018 9:00 Voorjaar SV TOP JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-3        
12 mei 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - DAW JO11-2G        
12 mei 2018 10:00 Voorjaar GVV'57 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-2        
12 mei 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Nooit Gedacht JO13-2        
12 mei 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - SDDL/Ravenstein JO15-2        
12 mei 2018 14:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Berghem Sport JO17-3        
13 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Prinses Irene 6        
13 mei 2018 12:00 Periode 3 Margriet 7 - OKSV 3        
13 mei 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Achilles Reek 1        
19 mei 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4        
19 mei 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-3 - FC Uden JO11-3        
19 mei 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-1 - UDI'19/CSU JO9-4        
19 mei 2018 10:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO11-1 - DVG JO11-2G        
19 mei 2018 10:30 Voorjaar SDDL/Ravenstein JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-2        
19 mei 2018 11:30 Voorjaar Margriet JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
19 mei 2018 14:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-4        
19 mei 2018 15:00 Voorjaar SV TOP JO15-3 - Herpinia/OKSV JO15-1        
20 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - Ulysses 3        
20 mei 2018 12:00 Periode 3 Estria 4 - OKSV 2        
20 mei 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Heijen 1        
26 mei 2018 9:00 Voorjaar Avesteyn JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
26 mei 2018 9:30 Voorjaar Herpinia/OKSV JO9-2 - Estria/SCV'58 JO9-2        
26 mei 2018 10:00 Voorjaar SJO/VITA JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-3        
26 mei 2018 10:30 Voorjaar MOSA'14 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
26 mei 2018 11:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO13-2 - Cito JO13-2        
26 mei 2018 12:15 Voorjaar Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-2        
26 mei 2018 13:00 Voorjaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Berghem Sport JO15-4        
26 mei 2018 15:00 Voorjaar SV TOP JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
27 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Festilent 7        
27 mei 2018 12:00 Periode 3 GVV'57 3 - OKSV 3        
27 mei 2018 14:30 Periode 3 Constantia 1 - OKSV 1        

Laatst bijgewerkt: 21 februari 2018 - 2:41:56

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Gemaakt door: Chris Kamps