Logo OKSV

OKSV C2

Wedstrijden 2018/2019

Competitie (Najaar)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
1 sep 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Berghem Sport JO9-4        
1 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-3        
1 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SDDL/Ravenstein JO13-1        
1 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
1 sep 2018 11:30 SES JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
1 sep 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Achilles Reek JO15-1        
1 sep 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - DAW Schaijk JO17-2        
8 sep 2018 10:00 SJO/VITA JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
8 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Ravenstein/SDDL JO11-1        
8 sep 2018 11:00 SJO/VITA JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
8 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - VCO JO13-1G        
8 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-2        
8 sep 2018 13:15 SDDL/Ravenstein JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
8 sep 2018 14:30 Ravenstein/SDDL JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
15 sep 2018 8:45 OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
15 sep 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - SDDL/Ravenstein JO9-1        
15 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - DAW Schaijk JO11-2        
15 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Festilent JO13-1G        
15 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
15 sep 2018 13:00 DAW Schaijk JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
15 sep 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-1        
22 sep 2018 9:00 FC Uden JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
22 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SDDL/Ravenstein JO13-1        
22 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
22 sep 2018 12:45 Nooit Gedacht JO15-3G - Herpinia/OKSV JO15-1        
22 sep 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - HVCH JO17-4        
6 okt 2018 10:00 Margriet JO11-5 - Herpinia/OKSV JO11-2        
6 okt 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11-3        
6 okt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - Margriet JO13-2G        
6 okt 2018 11:30 Achilles Reek JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
6 okt 2018 14:00 MOSA'14 JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
6 okt 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - OSS'20 JO17-2        
13 okt 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - SV TOP JO9-1        
13 okt 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - WHV JO11-1G        
13 okt 2018 10:45 Ravenstein/SDDL JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
13 okt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - EVVC JO13-1        
13 okt 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Berghem Sport JO15-4        
13 okt 2018 15:30 Berghem Sport JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
27 okt 2018 10:00 SJO/VITA JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
27 okt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - Berghem Sport JO13-2        
27 okt 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - SDDL/Ravenstein JO13-1        
27 okt 2018 11:30 OSS'20 JO15-6 - Herpinia/OKSV JO15-1        
27 okt 2018 11:30 EVVC JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
27 okt 2018 12:15 Herpinia/OKSV JO11-1 - EVVC JO11-1        
27 okt 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - NLC'03 JO17-1        
3 nov 2018 8:45 OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
3 nov 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - UDI'19/CSU JO9-3        
3 nov 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - OSS'20 JO11-3        
3 nov 2018 11:30 Margriet JO13-3G - Herpinia/OKSV JO13-1        
3 nov 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - WHV JO15-1G        
3 nov 2018 15:00 Margriet JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
10 nov 2018 9:30 Estria/GVV'57/SCV'58 JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
10 nov 2018 10:15 FC Uden JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-2        
10 nov 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-4        
10 nov 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - Festilent JO13-1G        
10 nov 2018 11:30 OSS'20 JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-2        
10 nov 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - SV TOP JO15-4        
10 nov 2018 15:15 OSS'20 JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
17 nov 2018 9:00 Prinses Irene JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
17 nov 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Margriet JO9-2        
17 nov 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - NLC'03 JO11-2        
17 nov 2018 11:30 EVVC JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
17 nov 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SV TOP JO17-2        
24 nov 2018 10:15 Prinses Irene JO9-1G - Herpinia/OKSV JO9-1        
24 nov 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Berghem Sport JO11-4        
24 nov 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - Achilles Reek JO13-1        
24 nov 2018 11:30 SES JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
24 nov 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Nulandia JO15-3        
24 nov 2018 15:00 SV TOP JO17-3 - Herpinia/OKSV JO17-1        
1 dec 2018 9:30 VCO JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
1 dec 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Nulandia JO9-2        
1 dec 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SES JO13-1        
1 dec 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Margriet JO13-3G        
1 dec 2018 11:30 OSS'20 JO15-5 - Herpinia/OKSV JO15-1        
1 dec 2018 12:15 Herpinia/OKSV JO11-1 - HVCH JO11-2        
1 dec 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-1        
8 dec 2018 9:30 Boekel Sport JO9-2 - Herpinia/OKSV JO9-1        
8 dec 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-4        
8 dec 2018 10:45 Ravenstein/SDDL JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
8 dec 2018 11:30 OSS'20 JO13-2 - Herpinia/OKSV JO13-1        
8 dec 2018 11:30 Margriet JO13-2G - Herpinia/OKSV JO13-2        
8 dec 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Prinses Irene JO15-4G        
8 dec 2018 14:00 DAW Schaijk JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        

KNVB-Beker

DatumTijdWedstrijdUitslag 
1 sep 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - Berghem Sport JO9-4        
1 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - Margriet JO11-3        
1 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-1 - SDDL/Ravenstein JO13-1        
1 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-1        
1 sep 2018 11:30 SES JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-2        
1 sep 2018 13:00 Herpinia/OKSV JO15-1 - Achilles Reek JO15-1        
1 sep 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - DAW Schaijk JO17-2        
2 sep 2018 10:00 Herpinia 6 - OKSV 3        
2 sep 2018 11:00 OKSV 2 - SDDL 3        
2 sep 2018 14:30 GVV'57 1 - OKSV 1        
8 sep 2018 10:00 SJO/VITA JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
8 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-1 - Ravenstein/SDDL JO11-1        
8 sep 2018 11:00 SJO/VITA JO13-1 - Herpinia/OKSV JO13-1        
8 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - VCO JO13-1G        
8 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-2        
8 sep 2018 13:15 SDDL/Ravenstein JO15-1 - Herpinia/OKSV JO15-1        
8 sep 2018 14:30 Ravenstein/SDDL JO17-1 - Herpinia/OKSV JO17-1        
9 sep 2018 11:00 OKSV 3 - Estria 5        
9 sep 2018 13:00 Herpinia 5 - OKSV 2        
9 sep 2018 14:30 OKSV 1 - Gassel 1        
15 sep 2018 8:45 OSS'20 JO11-2 - Herpinia/OKSV JO11-1        
15 sep 2018 9:30 Herpinia/OKSV JO9-1 - SDDL/Ravenstein JO9-1        
15 sep 2018 10:30 Herpinia/OKSV JO11-2 - DAW Schaijk JO11-2        
15 sep 2018 11:00 Herpinia/OKSV JO13-2 - Festilent JO13-1G        
15 sep 2018 11:30 Berghem Sport JO13-3 - Herpinia/OKSV JO13-1        
15 sep 2018 13:00 DAW Schaijk JO15-2 - Herpinia/OKSV JO15-1        
15 sep 2018 14:00 Herpinia/OKSV JO17-1 - SJO/VITA JO17-1        
16 sep 2018 11:00 OKSV 3 - DAW Schaijk 9        
16 sep 2018 12:45 OKSV 2 - DAW Schaijk 7        
16 sep 2018 14:30 OKSV 1 - Herpinia 1        

Oefenwedstrijd

DatumTijdWedstrijdUitslag 
23 aug 2018 18:45 OKSV 1 - Cito 1        
25 aug 2018 18:00 Cito 1 - OKSV 1 verzet
26 aug 2018 11:00 Gassel 2 - OKSV 2        
11 sep 2018 20:00 DWSH'18 1 - OKSV 1        

Laatst bijgewerkt: 21 augustus 2018 - 7:59:02

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps