Logo OKSV

OKSV B1

Wedstrijden 2017/2018

Alle wedstrijden

DatumTijdTypeWedstrijdUitslag 
25 nov 2017 8:45 Najaar OSS'20 JO11-4 - Herpinia/OKSV JO11-2        
25 nov 2017 9:00 Najaar Nulandia JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
25 nov 2017 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-3 - NLC'03 JO11-2        
25 nov 2017 10:00 Najaar Herpinia/OKSV JO11-1 - Berghem Sport JO11-2        
25 nov 2017 10:00 Najaar OSS'20 JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
25 nov 2017 10:30 Najaar Erp JO9-3 - Herpinia/OKSV JO9-2        
25 nov 2017 12:15 Najaar DAW JO15-2G - Herpinia/OKSV JO15-1        
25 nov 2017 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6        
26 nov 2017 10:30 Periode 2 Cito 5 - OKSV 2        
26 nov 2017 11:00 Periode 2 OKSV 3 - MOSA'14 4        
26 nov 2017 14:30 Periode 2 Achilles Reek 1 - OKSV 1        
2 dec 2017 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-2 - Berghem Sport JO11-4        
2 dec 2017 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO11-3 - SDDL/Ravenstein JO11-2        
2 dec 2017 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO9-1 - Nooit Gedacht JO9-1        
2 dec 2017 9:30 Najaar Herpinia/OKSV JO9-2 - DVG JO9-2        
2 dec 2017 10:00 Najaar DAW JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-1        
2 dec 2017 11:30 Najaar Margriet JO13-4 - Herpinia/OKSV JO13-2        
2 dec 2017 13:00 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3        
2 dec 2017 15:00 Najaar EVVC JO17-2 - Herpinia/OKSV JO17-1        
3 dec 2017 10:00 Periode 2 Ulysses 3 - OKSV 3        
3 dec 2017 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Estria 4        
3 dec 2017 14:30 Periode 2 OKSV 1 - V.V. Achates 1        
9 dec 2017 8:45 Najaar Berghem Sport JO9-6 - Herpinia/OKSV JO9-2        
9 dec 2017 9:00 Najaar DAW JO9-1 - Herpinia/OKSV JO9-1        
9 dec 2017 10:00 Najaar FC de Rakt JO11-3 - Herpinia/OKSV JO11-3        
9 dec 2017 11:30 Najaar SDDL/Ravenstein JO11-1 - Herpinia/OKSV JO11-2        
9 dec 2017 11:30 Najaar Herpinia/OKSV JO13-2 - SJO/VITA JO13-1        
9 dec 2017 14:30 Najaar Herpinia/OKSV JO17-1 - Nooit Gedacht JO17-2        
10 dec 2017 11:00 Periode 2 OKSV 3 - GVV'57 3        
10 dec 2017 12:00 Periode 2 Festilent 7 - OKSV 2        
10 dec 2017 14:15 Periode 2 OKSV 1 - Constantia 1        
16 dec 2017 12:15 Najaar HVCH JO13-3G - Herpinia/OKSV JO13-2        
16 dec 2017 13:00 Najaar Herpinia/OKSV JO15-1 - EVVC JO15-1        
17 dec 2017 14:15 Periode 2 Heijen 1 - OKSV 1        
28 jan 2018 14:30 Periode 2 OKSV 1 - SIOL 1        
4 feb 2018 9:30 Periode 1 Berghem Sport 8 - OKSV 3        
4 feb 2018 14:30 Periode 2 HBV 1 - OKSV 1        
25 feb 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - Nooit Gedacht 8        
25 feb 2018 12:00 Periode 2 SES 4 - OKSV 2        
25 feb 2018 14:30 Periode 2 OKSV 1 - Ulysses 1        
4 mrt 2018 10:00 Periode 2 SCV'58 4 - OKSV 3        
4 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - GVV'57 2        
4 mrt 2018 14:30 Periode 3 SDDL 1 - OKSV 1        
11 mrt 2018 10:30 Periode 2 HVCH 14 - OKSV 2        
11 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 3 - OSS'20 11        
11 mrt 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SES 1        
18 mrt 2018 11:00 Periode 2 OKSV 2 - Ruwaard 6        
18 mrt 2018 11:00 Periode 2 SDDL 4 - OKSV 3        
18 mrt 2018 14:30 Periode 3 Herpinia 1 - OKSV 1        
25 mrt 2018 10:00 Periode 3 MOSA'14 4 - OKSV 3        
25 mrt 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Cito 5        
25 mrt 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - SV Milsbeek 1        
1 apr 2018 14:30 Periode 3 DSV 1 - OKSV 1        
8 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - DAW 9        
8 apr 2018 12:00 Periode 3 SCV'58 3 - OKSV 2        
8 apr 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Juliana Mill 1        
15 apr 2018 10:00 Periode 3 NLC'03 7 - OKSV 3        
15 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Achilles Reek 4        
15 apr 2018 14:30 Periode 3 SIOL 1 - OKSV 1        
22 apr 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - Berghem Sport 8        
22 apr 2018 12:00 Periode 3 DAW 8 - OKSV 2        
22 apr 2018 14:30 Periode 3 V.V. Achates 1 - OKSV 1        
13 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Prinses Irene 6        
13 mei 2018 12:00 Periode 3 Margriet 7 - OKSV 3        
13 mei 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Achilles Reek 1        
20 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 3 - Ulysses 3        
20 mei 2018 12:00 Periode 3 Estria 4 - OKSV 2        
20 mei 2018 14:30 Periode 3 OKSV 1 - Heijen 1        
27 mei 2018 11:00 Periode 3 OKSV 2 - Festilent 7        
27 mei 2018 12:00 Periode 3 GVV'57 3 - OKSV 3        
27 mei 2018 14:30 Periode 3 Constantia 1 - OKSV 1        

Laatst bijgewerkt: 22 november 2017 - 8:27:22

[ Wedstrijden per type wedstrijd ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps