Logo OKSV

OKSV 4

Wedstrijden 2018/2019

Competitie (Periode 1)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
23 sep 2018 11:00 OKSV 3 - NLC'03 6        
23 sep 2018 12:00 DAW Schaijk 8 - OKSV 2        
23 sep 2018 14:30 Ruwaard 1 - OKSV 1        
30 sep 2018 10:00 EVVC 5 - OKSV 3        
30 sep 2018 11:00 OKSV 2 - UDI'19/CSU 10        
30 sep 2018 14:30 OKSV 1 - MEC'07 1        
7 okt 2018 11:00 OKSV 3 - Ulysses 3        
7 okt 2018 12:00 Juliana Mill 5 - OKSV 2        
7 okt 2018 14:30 OKSV 1 - SBV 1        
14 okt 2018 10:00 FC Schadewijk 5 - OKSV 3        
14 okt 2018 11:00 OKSV 2 - Prinses Irene 6        
14 okt 2018 14:30 Heerewaarden 1 - OKSV 1        
21 okt 2018 14:30 OKSV 1 - Maaskantse Boys 1        
28 okt 2018 10:00 SES 5 - OKSV 2        
28 okt 2018 11:00 OKSV 3 - OSS'20 11        
28 okt 2018 14:30 Ophemert 1 - OKSV 1        
4 nov 2018 10:00 MOSA'14 4 - OKSV 3        
4 nov 2018 11:00 OKSV 2 - Estria/GVV'57/SCV'58 6        
4 nov 2018 14:30 Wadenoijen 1 - OKSV 1        
11 nov 2018 10:00 Herpinia 6 - OKSV 2        
11 nov 2018 11:00 OKSV 3 - SDDL 3        
18 nov 2018 11:00 OKSV 2 - GVV'57 3        
18 nov 2018 14:00 HVCH 14 - OKSV 3        
18 nov 2018 14:30 OKSV 1 - HRC'14 1        

Competitie (Periode 2)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
25 nov 2018 11:00 OKSV 3 - Berghem Sport 8        
25 nov 2018 12:00 SCV'58 3 - OKSV 2        
25 nov 2018 14:00 SCZ 1 - OKSV 1        
2 dec 2018 10:00 Achilles Reek 3 - OKSV 2        
2 dec 2018 11:00 OKSV 3 - Prinses Irene 8        
2 dec 2018 14:30 OKSV 1 - BZS 1        
9 dec 2018 10:30 SBV 2 - OKSV 3        
9 dec 2018 11:00 OKSV 2 - Festilent 6        
9 dec 2018 14:30 RK Deso 1 - OKSV 1        
16 dec 2018 14:15 OKSV 1 - MOSA'14 1        
20 jan 2019 14:30 DSS'14 1 - OKSV 1        
27 jan 2019 14:30 OKSV 1 - Wadenoijen 1        
3 feb 2019 14:30 HRC'14 1 - OKSV 1        
10 feb 2019 10:00 NLC'03 6 - OKSV 3        
10 feb 2019 11:00 OKSV 2 - DAW Schaijk 8        
10 feb 2019 14:30 OKSV 1 - Ruwaard 1        
17 feb 2019 11:00 OKSV 3 - EVVC 5        
17 feb 2019 13:00 UDI'19/CSU 10 - OKSV 2        
17 feb 2019 14:00 MEC'07 1 - OKSV 1        
24 feb 2019 11:00 OKSV 2 - Herpinia 6        
24 feb 2019 11:00 SDDL 3 - OKSV 3        
17 mrt 2019 11:00 GVV'57 3 - OKSV 2        
17 mrt 2019 11:00 OKSV 3 - HVCH 14        

Competitie (Periode 3)

DatumTijdWedstrijdUitslag 
10 mrt 2019 14:00 Maaskantse Boys 1 - OKSV 1        
17 mrt 2019 14:30 OKSV 1 - Ophemert 1        
24 mrt 2019 11:00 OKSV 2 - SCV'58 3        
24 mrt 2019 12:00 Berghem Sport 8 - OKSV 3        
24 mrt 2019 14:30 OKSV 1 - DSS'14 1        
7 apr 2019 10:00 Prinses Irene 8 - OKSV 3        
7 apr 2019 11:00 OKSV 2 - Achilles Reek 3        
7 apr 2019 13:30 MOSA'14 1 - OKSV 1        
14 apr 2019 10:00 Festilent 6 - OKSV 2        
14 apr 2019 11:00 OKSV 3 - SBV 2        
14 apr 2019 14:30 OKSV 1 - RK Deso 1        
21 apr 2019 14:30 BZS 1 - OKSV 1        
5 mei 2019 11:00 OKSV 2 - SES 5        
5 mei 2019 12:00 OSS'20 11 - OKSV 3        
12 mei 2019 11:00 Estria/GVV'57/SCV'58 6 - OKSV 2        
12 mei 2019 11:00 OKSV 3 - MOSA'14 4        
12 mei 2019 14:30 OKSV 1 - SCZ 1        
19 mei 2019 10:00 Ulysses 3 - OKSV 3        
19 mei 2019 11:00 OKSV 2 - Juliana Mill 5        
19 mei 2019 14:30 SBV 1 - OKSV 1        
26 mei 2019 10:00 Prinses Irene 6 - OKSV 2        
26 mei 2019 11:00 OKSV 3 - FC Schadewijk 5        
26 mei 2019 14:30 OKSV 1 - Heerewaarden 1        

Laatst bijgewerkt: 19 september 2018 - 11:43:19

[ Wedstrijden gesorteerd op datum ]

[ Deze week ] - [ Volgende week ] - [ Aankomende periode ]

© Copyright 2001-2018 - Privacyverklaring - Gemaakt door: Chris Kamps