Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 mei 2013

4 feb 2013

Voor de komende 89 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
16-02-201309:00OKSV/Herpinia F1 - Ravenstein F3-70526Competitie
23-02-201309:00OKSV/Herpinia F1 - Nooit Gedacht F3-70527Competitie
23-02-201311:30OKSV/Herpinia E1 - OSS'20 E12G-67936Competitie
23-02-201315:00OKSV B1 - Herpinia B1-63271Competitie
24-02-201311:00OKSV 3 - VCO 3-21658Competitie
02-03-201313:00OKSV C1G - Vorstenbossche Boys C1-64354Competitie
03-03-201311:00OKSV 2 - NLC'03 7-21649Competitie
03-03-201314:30OKSV 1 - VIOS'38 1-11239Competitie
09-03-201309:00OKSV/Herpinia F1 - UDI'19/Beter Bed F11G-70528Competitie
09-03-201311:30OKSV/Herpinia E1 - Cito E1-67937Competitie
09-03-201315:00OKSV B1 - WHV B1-63272Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
17-03-201311:00OKSV 3 - Volkel 8-21660Competitie
23-03-201309:00OKSV/Herpinia F1 - TOP F4-70529Competitie
23-03-201311:30OKSV/Herpinia E1 - Juliana Mill E5-67938Competitie
23-03-201315:00OKSV B1 - SDDL B1-63273Competitie
24-03-201311:00OKSV 2 - VCO 2-21650Competitie
24-03-201314:30OKSV 1 - Achilles Reek 1-11240Competitie
06-04-201313:00OKSV C1G - DAW C3-64355Competitie
13-04-201309:00OKSV/Herpinia F1 - Ruwaard F2-70530Competitie
13-04-201311:30OKSV/Herpinia E1 - H.V.C.H. E11G-67939Competitie
13-04-201315:00OKSV B1 - OSS'20 B3-63274Competitie
14-04-201311:00OKSV 2 - UDI'19/Beter Bed 16-21651Competitie
14-04-201314:30OKSV 1 - VCO 1-11241Competitie
20-04-201313:00OKSV C1G - H.V.C.H. C4G-64356Competitie
21-04-201311:00OKSV 3 - Festilent 8-21662Competitie
27-04-201309:00OKSV/Herpinia F1 - Prinses Irene F5-70531Competitie
27-04-201311:30OKSV/Herpinia E1 - Heeswijk E5-67940Competitie
27-04-201315:00OKSV B1 - DAW B2-63275Competitie
28-04-201311:00OKSV 2 - Berghem Sport 8-57436Competitie
28-04-201314:30OKSV 1 - GVV'57 1-11242Competitie
05-05-201311:00OKSV 3 - Odiliapeel/Braks Groep 3-21663Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
16-02-201311:00Cito D1 - OKSV/Herpinia D2-66321Competitie
16-02-201313:00Maaskantse Boys C1G - OKSV C1G-64441Competitie
23-02-201311:00Ulysses D1 - OKSV/Herpinia D2-66056Competitie
23-02-201313:00Nooit Gedacht C2G - OKSV C1G-64105Competitie
23-02-201315:00OKSV B1 - Herpinia B1-63271Competitie
24-02-201310:00DAW 10 - OKSV 2-26498Competitie
24-02-201314:30Maaskantse Boys 1 - OKSV 1Sahiner, B.11306Competitie
02-03-201309:15Nooit Gedacht F4 - OKSV/Herpinia F1-69965Competitie
02-03-201311:00Berghem Sport E7 - OKSV/Herpinia E1-68502Competitie
02-03-201312:00OKSV/Herpinia D2 - EVVC D2-66200Competitie
02-03-201314:30ST Macharen/OVC'63 B1 - OKSV B1-63699Competitie
03-03-201312:00FC Uden 8 - OKSV 3-25804Competitie
09-03-201312:00OKSV/Herpinia D2 - UDI'19/Beter Bed D6-66201Competitie
09-03-201313:15TOP C4 - OKSV C1G-64566Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
10-03-201312:00H.V.C.H. 15 - OKSV 2-26684Competitie
10-03-201314:30SBV 1 - OKSV 1-11263Competitie
16-03-201309:00Ulysses F2 - OKSV/Herpinia F1-71418Competitie
16-03-201311:00Ravenstein E3G - OKSV/Herpinia E1-68138Competitie
16-03-201312:00ST Macharen/OVC'63 D1 - OKSV/Herpinia D2-66414Competitie
16-03-201314:30Prinses Irene B2G - OKSV B1-63559Competitie
17-03-201312:00Festilent 7 - OKSV 2-21759Competitie
17-03-201314:30SIOL 1 - OKSV 1-11123Competitie
23-03-201312:00OKSV/Herpinia D2 - Heeswijk D3-66202Competitie
23-03-201312:30OSS'20 C5 - OKSV C1G-64776Competitie
24-03-201310:00Achilles Reek 4 - OKSV 3-20003Competitie
06-04-201309:00H.V.C.H. F7 - OKSV/Herpinia F1-70201Competitie
06-04-201309:00Nulandia E3 - OKSV/Herpinia E1-68423Competitie
06-04-201311:00Maaskantse Boys D1G - OKSV/Herpinia D2-65862Competitie
06-04-201314:15OSS'20 B2 - OKSV B1-63330Competitie
07-04-201310:00FC Uden 7 - OKSV 2-21237Competitie
07-04-201314:30De Willy's 1 - OKSV 1-11195Competitie
13-04-201311:00DESO/Van Der Horst C1 - OKSV C1G-64980Competitie
13-04-201312:00OKSV/Herpinia D2 - Margriet D4G-66203Competitie
14-04-201313:00UDI'19/Beter Bed 17 - OKSV 3-26840Competitie
20-04-201309:00Heeswijk E4G - OKSV/Herpinia E1-68640Competitie
20-04-201310:00Heeswijk F3G - OKSV/Herpinia F1-70710Competitie
20-04-201311:15H.V.C.H. D6 - OKSV/Herpinia D2-65592Competitie
20-04-201314:30Vorstenbossche Boys B1 - OKSV B1-63316Competitie
21-04-201312:00SDDL 4 - OKSV 2-20246Competitie
21-04-201314:30SCV'58 1 - OKSV 1-11114Competitie
27-04-201312:00OKSV/Herpinia D2 - Berghem Sport D4-66204Competitie
27-04-201313:15TOP C3 - OKSV C1G-64420Competitie
28-04-201310:00FC de Rakt 5 - OKSV 3-57419Competitie
05-05-201311:00Berghem Sport 10 - OKSV 2-20137Competitie
05-05-201314:30Macharen 1 - OKSV 1-11288Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps