Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 mei 2013

12 nov 2012

Voor de komende 173 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
17-11-201211:00OKSV/Herpinia D2 - ST Festilent/VCO D3-43967Competitie
17-11-201215:00OKSV B1 - DAW B2-34943Competitie
18-11-201211:00OKSV 2 - Berghem Sport 10-21647Competitie
18-11-201214:30OKSV 1 - Macharen 1Laan, J.W.M. van der11237Competitie
24-11-201213:00OKSV C1G - UDI'19/Beter Bed C4-39442Competitie
01-12-201215:00OKSV B1 - FC Uden B1-36296Competitie
02-12-201211:00OKSV 2 - Achilles Reek 3-21648Competitie
02-12-201214:30OKSV 1 - Astrantia 1-11238Competitie
08-12-201213:00OKSV C1G - Toxandria C1-58669Competitie
09-12-201211:00OKSV 3 - VCO 3-21658Competitie
15-12-201215:00OKSV B1 - Herpinia B1-34882Competitie
03-03-201311:00OKSV 2 - NLC'03 7-21649Competitie
03-03-201314:30OKSV 1 - VIOS'38 1-11239Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
17-03-201311:00OKSV 3 - Volkel 8-21660Competitie
24-03-201311:00OKSV 2 - VCO 2-21650Competitie
24-03-201314:30OKSV 1 - Achilles Reek 1-11240Competitie
14-04-201311:00OKSV 2 - UDI'19/Beter Bed 16-21651Competitie
14-04-201314:30OKSV 1 - VCO 1-11241Competitie
21-04-201311:00OKSV 3 - Festilent 8-21662Competitie
28-04-201311:00OKSV 2 - Berghem Sport 8-57436Competitie
28-04-201314:30OKSV 1 - GVV'57 1-11242Competitie
05-05-201311:00OKSV 3 - Odiliapeel/Braks Groep 3-21663Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
17-11-201209:00OSS'20 F9 - OKSV/Herpinia F1-50525Competitie
17-11-201211:00OKSV/Herpinia E1 - SDDL E2-60261Competitie
17-11-201212:00VCA C1 - OKSV C1G-38875Competitie
18-11-201211:00Odiliapeel/Braks Groep 3 - OKSV 3-25137Competitie
24-11-201209:00TOP E5 - OKSV/Herpinia E1-60262Competitie
24-11-201209:30OKSV/Herpinia F1 - NLC'03 F3-53946Competitie
24-11-201210:30UDI'19/Beter Bed D7 - OKSV/Herpinia D2-41550Competitie
24-11-201215:00Prinses Irene B2G - OKSV B1-35267Competitie
01-12-201212:30FC de Rakt C1 - OKSV C1G-38812Competitie
02-12-201210:00De Willy's 3 - OKSV 3-21072Competitie
08-12-201214:30NLC'03 B1 - OKSV B1-36345Competitie
09-12-201210:00DAW 10 - OKSV 2-26498Competitie
09-12-201214:30Maaskantse Boys 1 - OKSV 1-11306Competitie
15-12-201215:00OKSV B1 - Herpinia B1-34882Competitie
03-03-201312:00FC Uden 8 - OKSV 3-25804Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
10-03-201312:00H.V.C.H. 15 - OKSV 2-26684Competitie
10-03-201314:30SBV 1 - OKSV 1-11263Competitie
17-03-201312:00Festilent 7 - OKSV 2-21759Competitie
17-03-201314:30SIOL 1 - OKSV 1-11123Competitie
24-03-201310:00Achilles Reek 4 - OKSV 3-20003Competitie
07-04-201310:00FC Uden 7 - OKSV 2-21237Competitie
07-04-201314:30De Willy's 1 - OKSV 1-11195Competitie
14-04-201313:00UDI'19/Beter Bed 17 - OKSV 3-26840Competitie
21-04-201312:00SDDL 4 - OKSV 2-20246Competitie
21-04-201314:30SCV'58 1 - OKSV 1-11114Competitie
28-04-201310:00FC de Rakt 5 - OKSV 3-57419Competitie
05-05-201311:00Berghem Sport 10 - OKSV 2-20137Competitie
05-05-201314:30Macharen 1 - OKSV 1-11288Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps