Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 mei 2013

1 okt 2012

Voor de komende 216 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
07-10-201211:00OKSV 3 - Achilles Reek 4-21655Competitie
14-10-201211:00OKSV 2 - FC Uden 7-21645Competitie
14-10-201214:30OKSV 1 - De Willy's 1-11235Competitie
27-10-201211:00OKSV/Herpinia D2 - De Zwaluw D1G-41462Competitie
27-10-201215:00OKSV B1 - Herpinia B1-34882Competitie
28-10-201211:00OKSV 3 - UDI'19/Beter Bed 17-21656Competitie
03-11-201213:00OKSV C1G - Toxandria C1-58669Competitie
04-11-201211:00OKSV 2 - SDDL 4-21646Competitie
04-11-201214:30OKSV 1 - SCV'58 1-11236Competitie
10-11-201211:00OKSV/Herpinia D2 - JVC Cuijk D5-42205Competitie
10-11-201215:00OKSV B1 - DESO/Van Der Horst B1-36176Competitie
11-11-201211:00OKSV 3 - FC de Rakt 5-57400Competitie
17-11-201211:00OKSV/Herpinia D2 - ST Festilent/VCO D3-43967Competitie
17-11-201215:00OKSV B1 - DAW B2-34943Competitie
18-11-201211:00OKSV 2 - Berghem Sport 10-21647Competitie
18-11-201214:30OKSV 1 - Macharen 1-11237Competitie
24-11-201213:00OKSV C1G - UDI'19/Beter Bed C4-39442Competitie
01-12-201215:00OKSV B1 - FC Uden B1-36296Competitie
02-12-201211:00OKSV 2 - Achilles Reek 3-21648Competitie
02-12-201214:30OKSV 1 - Astrantia 1-11238Competitie
09-12-201211:00OKSV 3 - VCO 3-21658Competitie
03-03-201311:00OKSV 2 - NLC'03 7-21649Competitie
03-03-201314:30OKSV 1 - VIOS'38 1-11239Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
17-03-201311:00OKSV 3 - Volkel 8-21660Competitie
24-03-201311:00OKSV 2 - VCO 2-21650Competitie
24-03-201314:30OKSV 1 - Achilles Reek 1-11240Competitie
14-04-201311:00OKSV 2 - UDI'19/Beter Bed 16-21651Competitie
14-04-201314:30OKSV 1 - VCO 1-11241Competitie
21-04-201311:00OKSV 3 - Festilent 8-21662Competitie
28-04-201311:00OKSV 2 - Berghem Sport 8-57436Competitie
28-04-201314:30OKSV 1 - GVV'57 1-11242Competitie
05-05-201311:00OKSV 3 - Odiliapeel/Braks Groep 3-21663Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
06-10-201210:15Prinses Irene F5 - OKSV/Herpinia F1-54042Competitie
06-10-201211:00OKSV/Herpinia E1 - ST OVC'63/Macharen E1-60257Competitie
06-10-201211:30De Willy's D1 - OKSV/Herpinia D2-43654Competitie
06-10-201214:30NLC'03 B1 - OKSV B1-36345Competitie
07-10-201211:00VCO 2 - OKSV 2-21349Competitie
07-10-201214:30Achilles Reek 1 - OKSV 1Ozdemir, D.11083Competitie
13-10-201211:00Hapse Boys D2 - OKSV/Herpinia D2-41545Competitie
27-10-201209:30EVVC E3 - OKSV/Herpinia E1-60258Competitie
27-10-201209:30OKSV/Herpinia F1 - UDI'19/Beter Bed F11G-53502Competitie
27-10-201212:30SC St Hubert C1 - OKSV C1G-39431Competitie
27-10-201215:00OKSV B1 - Herpinia B1-34882Competitie
28-10-201210:00UDI'19/Beter Bed 16 - OKSV 2-21339Competitie
28-10-201214:30VCO 1 - OKSV 1-11224Competitie
03-11-201209:00Berghem Sport F7 - OKSV/Herpinia F1-51691Competitie
03-11-201211:00OKSV/Herpinia E1 - Ulysses E2-60259Competitie
03-11-201212:00RKOSV Achates D2G - OKSV/Herpinia D2-40771Competitie
03-11-201213:15H.V.C.H. B3 - OKSV B1-35387Competitie
04-11-201210:00Festilent 8 - OKSV 3-26398Competitie
10-11-201209:30OKSV/Herpinia F1 - Ruwaard F2-53853Competitie
10-11-201210:00Ruwaard E2 - OKSV/Herpinia E1-60260Competitie
10-11-201211:30DSV C2 - OKSV C1G-39411Competitie
11-11-201210:00Berghem Sport 8 - OKSV 2-57428Competitie
11-11-201214:30GVV'57 1 - OKSV 1-11214Competitie
17-11-201209:00OSS'20 F9 - OKSV/Herpinia F1-50525Competitie
17-11-201211:00OKSV/Herpinia E1 - SDDL E2-60261Competitie
17-11-201212:00VCA C1 - OKSV C1G-38875Competitie
18-11-201211:00Odiliapeel/Braks Groep 3 - OKSV 3-25137Competitie
24-11-201209:00TOP E5 - OKSV/Herpinia E1-60262Competitie
24-11-201209:30OKSV/Herpinia F1 - NLC'03 F3-53946Competitie
24-11-201210:30UDI'19/Beter Bed D7 - OKSV/Herpinia D2-41550Competitie
24-11-201215:00Prinses Irene B2G - OKSV B1-35267Competitie
01-12-201212:30FC de Rakt C1 - OKSV C1G-38812Competitie
02-12-201210:00De Willy's 3 - OKSV 3-21072Competitie
09-12-201210:00DAW 10 - OKSV 2-26498Competitie
09-12-201214:30Maaskantse Boys 1 - OKSV 1-11306Competitie
03-03-201312:00FC Uden 8 - OKSV 3-25804Competitie
10-03-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-21659Competitie
10-03-201312:00H.V.C.H. 15 - OKSV 2-26684Competitie
10-03-201314:30SBV 1 - OKSV 1-11263Competitie
17-03-201312:00Festilent 7 - OKSV 2-21759Competitie
17-03-201314:30SIOL 1 - OKSV 1-11123Competitie
24-03-201310:00Achilles Reek 4 - OKSV 3-20003Competitie
07-04-201310:00FC Uden 7 - OKSV 2-21237Competitie
07-04-201314:30De Willy's 1 - OKSV 1-11195Competitie
14-04-201313:00UDI'19/Beter Bed 17 - OKSV 3-26840Competitie
21-04-201312:00SDDL 4 - OKSV 2-20246Competitie
21-04-201314:30SCV'58 1 - OKSV 1-11114Competitie
28-04-201310:00FC de Rakt 5 - OKSV 3-57419Competitie
05-05-201311:00Berghem Sport 10 - OKSV 2-20137Competitie
05-05-201314:30Macharen 1 - OKSV 1-11288Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps