Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 1 december 2012

18 aug 2012

Voor de komende 105 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
21-08-201219:00573O.K.S.V. 1 - Maaskantse Boys 1-Beker
25-08-201215:006996O.K.S.V. B1 - TOP B2-Beker
25-08-201218:00608O.K.S.V. 1 - Estria 1-Beker
01-09-201211:0041576ST OKSV/Herpinia D2 - Constantia D2-Competitie
01-09-201213:007141OKSV C1G - Toxandria C1-Beker
02-09-201211:0021653O.K.S.V. 3 - De Willy's 3-Competitie
08-09-201213:0037477OKSV C1G - FC Uden C2-Competitie
09-09-201211:0021642O.K.S.V. 2 - DAW 10-Competitie
09-09-201214:3011232O.K.S.V. 1 - Maaskantse Boys 1-Competitie
15-09-201211:0042583ST OKSV/Herpinia D2 - VIOS'38 D1-Competitie
15-09-201215:0034823O.K.S.V. B1 - WHV B1-Competitie
16-09-201211:0021654O.K.S.V. 3 - FC Uden 8-Competitie
22-09-201213:0038909OKSV C1G - Gassel C1-Competitie
23-09-201211:0021643O.K.S.V. 2 - H.V.C.H. 15-Competitie
23-09-201214:3011233O.K.S.V. 1 - SBV 1-Competitie
29-09-201211:0043245ST OKSV/Herpinia D2 - Olympia'18 D4-Competitie
29-09-201215:0035020O.K.S.V. B1 - ST OVC'63/Macharen B1-Competitie
06-10-201213:0037958OKSV C1G - ST SV Milsbeek/Astrantia C1-Competitie
27-10-201211:0041462ST OKSV/Herpinia D2 - De Zwaluw D1G-Competitie
27-10-201215:0034882O.K.S.V. B1 - Herpinia B1-Competitie
10-11-201211:0042205ST OKSV/Herpinia D2 - JVC Cuijk D5-Competitie
10-11-201215:0036176O.K.S.V. B1 - DESO/Van Der Horst B1-Competitie
17-11-201211:0043967ST OKSV/Herpinia D2 - ST Festilent/VCO D3-Competitie
17-11-201215:0034943O.K.S.V. B1 - DAW B2-Competitie
24-11-201213:0039442OKSV C1G - UDI'19/Beter Bed C4-Competitie
01-12-201215:0036296O.K.S.V. B1 - FC Uden B1-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
18-08-201218:00553Ulysses 1 - O.K.S.V. 1-Beker
25-08-201213:007137De Zwaluw C1 - OKSV C1G-Beker
29-08-201218:306714OSS'20 B2 - O.K.S.V. B1-Beker
01-09-201214:306608NLC'03 B1 - O.K.S.V. B1-Beker
02-09-201212:0019985Achilles Reek 3 - O.K.S.V. 2-Competitie
02-09-201214:3011780Astrantia 1 - O.K.S.V. 1-Competitie
05-09-201218:307592FC de Rakt C1 - OKSV C1G-Beker
08-09-201211:0041545Hapse Boys D2 - ST OKSV/Herpinia D2-Competitie
08-09-201214:3036045Vorstenbossche Boys B1 - O.K.S.V. B1-Competitie
09-09-201210:0025328VCO 3 - O.K.S.V. 3-Competitie
15-09-201213:0038284Juliana Mill C2 - OKSV C1G-Competitie
16-09-201210:0025024NLC'03 7 - O.K.S.V. 2-Competitie
16-09-201214:3011165VIOS'38 1 - O.K.S.V. 1-Competitie
22-09-201211:4543144Estria D2 - ST OKSV/Herpinia D2-Competitie
22-09-201214:3035833Ravenstein B1G - O.K.S.V. B1-Competitie
23-09-201212:0021917Herpinia 5 - O.K.S.V. 3-Competitie
29-09-201213:3038416Olympia'18 C3 - OKSV C1G-Competitie
06-10-201211:3043654De Willy's D1 - ST OKSV/Herpinia D2-Competitie
06-10-201214:3036345NLC'03 B1 - O.K.S.V. B1-Competitie
27-10-201212:3039431SC St Hubert C1 - OKSV C1G-Competitie
03-11-201212:0040771RKOSV Achates D2G - ST OKSV/Herpinia D2-Competitie
03-11-201213:1535387H.V.C.H. B3 - O.K.S.V. B1-Competitie
10-11-201211:3039411DSV C2 - OKSV C1G-Competitie
17-11-201212:0038875VCA C1 - OKSV C1G-Competitie
24-11-201210:3041550UDI'19/Beter Bed D7 - ST OKSV/Herpinia D2-Competitie
24-11-201215:0035267Prinses Irene B2G - O.K.S.V. B1-Competitie
01-12-201212:3038812FC de Rakt C1 - OKSV C1G-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps