Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 9 oktober 2011

29 aug 2011

Voor de komende 41 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
31-08-201118:307044OKSV B1 - Gassel B1-Beker
03-09-201114:3036858OKSV C1G - Margriet C6-Competitie
04-09-201111:0027459OKSV 3 - Margriet 10-Competitie
10-09-201110:0050604OKSV F1 - Juliana Mill F3-Competitie
10-09-201111:3040088OKSV D1 - SDDL D1G-Competitie
10-09-201115:0035210OKSV B1 - Vorstenbossche Boys B1-Competitie
11-09-201111:0016404OKSV 2 - Nulandia 10-Competitie
11-09-201114:308084OKSV 1 - De Willy's 1-Competitie
17-09-201110:0052808OKSV F1 - Prinses Irene F6-Competitie
17-09-201111:3040495OKSV D1 - Nulandia D2-Competitie
17-09-201115:0035388OKSV B1 - Margriet B3-Competitie
18-09-201111:0016597OKSV 3 - SBV 3-Competitie
24-09-201114:3037417OKSV C1G - Heeswijk C2-Competitie
25-09-201111:0017490OKSV 2 - H.V.C.H. 15-Competitie
25-09-201114:308362OKSV 1 - Boerdonk 1-Competitie
01-10-201110:0051268OKSV F1 - UDI'19/Beter Bed F10-Competitie
01-10-201111:3041191OKSV D1 - EVVC D2-Competitie
01-10-201115:0035693OKSV B1 - DAW B2-Competitie
02-10-201111:0017685OKSV 3 - Macharen 3-Competitie
08-10-201114:3037975OKSV C1G - OSS'20 C5-Competitie
09-10-201111:0018576OKSV 2 - NLC'03 7-Competitie
09-10-201114:308640OKSV 1 - VCO 1-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
03-09-201109:0052320Festilent F3 - OKSV F1-Competitie
03-09-201111:3039615Avesteyn D2 - OKSV D1-Competitie
03-09-201115:0034975NLC'03 B1 - OKSV B1-Competitie
04-09-201111:0027358Macharen 2 - OKSV 2-Competitie
04-09-201114:3011749OVC'63 1 - OKSV 1-Competitie
07-09-201118:3029775Volkel C2 - OKSV C1G-Beker
10-09-201113:3037096H.V.C.H. C5G - OKSV C1G-Competitie
11-09-201113:0016169H.V.C.H. 16 - OKSV 3-Competitie
17-09-201112:4537332Nulandia C3 - OKSV C1G-Competitie
18-09-201111:0016977Margriet 9 - OKSV 2-Competitie
18-09-201114:308206FC de Rakt 1 - OKSV 1-Competitie
24-09-201109:3050887SES F2 - OKSV F1-Competitie
24-09-201110:0040790Prinses Irene D3 - OKSV D1-Competitie
24-09-201114:3035505WHV B1 - OKSV B1-Competitie
25-09-201110:0017245Achilles Reek 4 - OKSV 3-Competitie
01-10-201112:4537731Prinses Irene C4G - OKSV C1G-Competitie
02-10-201110:0017962DAW 9 - OKSV 2-Competitie
08-10-201111:0041468Nooit Gedacht D2 - OKSV D1-Competitie
09-10-201110:3018240SDDL 4 - OKSV 3-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps