Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 10 april 2011

8 mrt 2011

Voor de komende 32 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
12-03-201110:0068881OKSV F1 - OSS'20 F7-Competitie
12-03-201114:3061257OKSV B1 - JVC Cuijk B2-Competitie
13-03-201111:0055678OKSV 3 - Nulandia 11-Competitie
19-03-201111:3069737OKSV D1 - VCA D1-Competitie
19-03-201114:3061309OKSV B1 - Ravenstein B1-Competitie
20-03-201111:0055705OKSV 2 - Cito 5-Competitie
26-03-201110:0069450OKSV F1 - Vorstenbossche Boys F2-Competitie
26-03-201112:0066863OKSV E1 - SBV E2-Competitie
26-03-201114:3062868OKSV C1 - Nooit Gedacht C2-Competitie
27-03-201111:0055685OKSV 3 - H.V.C.H. 15-Competitie
27-03-201114:3027200OKSV 1 - Irene 1-Competitie
02-04-201111:3069744OKSV D1 - Menos D1-Competitie
02-04-201114:3061335OKSV B1 - DAW B2-Competitie
03-04-201111:0055677OKSV 3 - Macharen 2-Competitie
03-04-201114:3010386OKSV 1 - Maaskantse Boys 1-Competitie
09-04-201110:0069642OKSV F1 - H.V.C.H. F6G-Competitie
09-04-201112:0067040OKSV E1 - Margriet E5-Competitie
09-04-201114:3063030OKSV C1 - OSS'20 C3-Competitie
10-04-201111:0055707OKSV 2 - TOP 6-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
12-03-201115:0062328Berghem Sport C2 - OKSV C1-Competitie
13-03-201110:0055699Prinses Irene 10 - OKSV 2-Competitie
19-03-201109:0069378FC Uden F2G - OKSV F1-Competitie
19-03-201110:3066794Festilent E3 - OKSV E1-Competitie
19-03-201112:4562749Prinses Irene C2 - OKSV C1-Competitie
20-03-201112:0055684DAW 8 - OKSV 3-Competitie
20-03-201114:3012856Boerdonk 1 - OKSV 1-Competitie
26-03-201110:3069741Fiducia D1 - OKSV D1-Competitie
26-03-201114:3061318EVVC B1 - OKSV B1-Competitie
27-03-201110:0055706FC Schadewijk 5 - OKSV 2-Competitie
30-03-201118:3069724VCA D1 - OKSV D1-Competitie
02-04-201109:0069557Prinses Irene F4 - OKSV F1-Competitie
02-04-201110:3066972UDI'19/Beter Bed E8 - OKSV E1-Competitie
02-04-201113:1562909DAW C2 - OKSV C1-Competitie
03-04-201111:0055698Macharen 3 - OKSV 2-Competitie
07-04-201119:0055680Berghem Sport 11 - OKSV 3-Competitie
09-04-201111:0069747Cito D1 - OKSV D1-Competitie
09-04-201113:1561350Estria B1 - OKSV B1-Competitie
10-04-201110:0055686OSS'20 10 - OKSV 3-Competitie
10-04-201114:3021011SCV'58 1 - OKSV 1-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps