Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 december 2010

1 nov 2010

Voor de komende 34 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201014:3039213OKSV C1 - Margriet C3G-Competitie
06-11-201012:0048635OKSV E1 - Prinses Irene E3-Competitie
06-11-201010:0053602OKSV F1 - Margriet F3G-Competitie
07-11-201014:3026603OKSV 1 - Achilles Reek 1-Competitie
07-11-201011:0055677OKSV 3 - Macharen 2-Competitie
13-11-201014:3036075OKSV B1 - Odiliapeel/Braks Groep B1-Competitie
13-11-201011:3045274OKSV D1 - Odiliapeel/Braks Groep D1-Competitie
14-11-201014:3010386OKSV 1 - Maaskantse Boys 1-Competitie
14-11-201011:0055678OKSV 3 - Nulandia 11-Competitie
20-11-201014:3039767OKSV C1 - UDI'19/Beter Bed C4-Competitie
20-11-201012:0050009OKSV E1 - Vorstenbossche Boys E2-Competitie
20-11-201010:0054893OKSV F1 - Berghem Sport F6-Competitie
21-11-201011:0055700OKSV 2 - H.V.C.H. 16-Competitie
27-11-201014:3036419OKSV B1 - GVV'57 B1-Competitie
27-11-201011:3057756OKSV D1 - Cito D1-Competitie
04-12-201011:3059629OKSV D1 - Fiducia D1-Competitie
04-12-201014:3037672OKSV C1 - Nulandia C2-Competitie
05-12-201011:0055701OKSV 2 - Ulysses 4-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201012:4535775Nulandia B2 - OKSV B1-Competitie
06-11-201012:0057169GVV'57 D2 - OKSV D1-Competitie
07-11-201011:0055698Macharen 3 - OKSV 2-Competitie
13-11-201012:3039529Herpinia C1 - OKSV C1-Competitie
13-11-201010:0049262Nulandia E3 - OKSV E1-Competitie
13-11-201009:0054184Prinses Irene F4 - OKSV F1-Competitie
14-11-201010:0055699Prinses Irene 10 - OKSV 2-Competitie
20-11-201014:3036154WHV B1 - OKSV B1-Competitie
20-11-201011:3045282Menos D1 - OKSV D1-Competitie
21-11-201014:3023747VCO 1 - OKSV 1-Competitie
21-11-201010:0055679Ruwaard 9 - OKSV 3-Competitie
27-11-201013:0057638Juliana Mill C1 - OKSV C1-Competitie
27-11-201009:1550605Margriet E4 - OKSV E1-Competitie
27-11-201009:1555449Nooit Gedacht F4 - OKSV F1-Competitie
04-12-201014:3034434Maaskantse Boys B1 - OKSV B1-Competitie
05-12-201013:1555680Berghem Sport 11 - OKSV 3-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps

OKSV - Nieuws - Wedstrijden aankomende periode bekend (1 nov 2010)
Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 december 2010

1 nov 2010

Voor de komende 34 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201014:3039213OKSV C1 - Margriet C3G-Competitie
06-11-201012:0048635OKSV E1 - Prinses Irene E3-Competitie
06-11-201010:0053602OKSV F1 - Margriet F3G-Competitie
07-11-201014:3026603OKSV 1 - Achilles Reek 1-Competitie
07-11-201011:0055677OKSV 3 - Macharen 2-Competitie
13-11-201014:3036075OKSV B1 - Odiliapeel/Braks Groep B1-Competitie
13-11-201011:3045274OKSV D1 - Odiliapeel/Braks Groep D1-Competitie
14-11-201014:3010386OKSV 1 - Maaskantse Boys 1-Competitie
14-11-201011:0055678OKSV 3 - Nulandia 11-Competitie
20-11-201014:3039767OKSV C1 - UDI'19/Beter Bed C4-Competitie
20-11-201012:0050009OKSV E1 - Vorstenbossche Boys E2-Competitie
20-11-201010:0054893OKSV F1 - Berghem Sport F6-Competitie
21-11-201011:0055700OKSV 2 - H.V.C.H. 16-Competitie
27-11-201014:3036419OKSV B1 - GVV'57 B1-Competitie
27-11-201011:3057756OKSV D1 - Cito D1-Competitie
04-12-201011:3059629OKSV D1 - Fiducia D1-Competitie
04-12-201014:3037672OKSV C1 - Nulandia C2-Competitie
05-12-201011:0055701OKSV 2 - Ulysses 4-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201012:4535775Nulandia B2 - OKSV B1-Competitie
06-11-201012:0057169GVV'57 D2 - OKSV D1-Competitie
07-11-201011:0055698Macharen 3 - OKSV 2-Competitie
13-11-201012:3039529Herpinia C1 - OKSV C1-Competitie
13-11-201010:0049262Nulandia E3 - OKSV E1-Competitie
13-11-201009:0054184Prinses Irene F4 - OKSV F1-Competitie
14-11-201010:0055699Prinses Irene 10 - OKSV 2-Competitie
20-11-201014:3036154WHV B1 - OKSV B1-Competitie
20-11-201011:3045282Menos D1 - OKSV D1-Competitie
21-11-201014:3023747VCO 1 - OKSV 1-Competitie
21-11-201010:0055679Ruwaard 9 - OKSV 3-Competitie
27-11-201013:0057638Juliana Mill C1 - OKSV C1-Competitie
27-11-201009:1550605Margriet E4 - OKSV E1-Competitie
27-11-201009:1555449Nooit Gedacht F4 - OKSV F1-Competitie
04-12-201014:3034434Maaskantse Boys B1 - OKSV B1-Competitie
05-12-201013:1555680Berghem Sport 11 - OKSV 3-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps

OKSV - Nieuws - Wedstrijden aankomende periode bekend (1 nov 2010)
Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 5 december 2010

1 nov 2010

Voor de komende 34 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201014:3039213OKSV C1 - Margriet C3G-Competitie
06-11-201012:0048635OKSV E1 - Prinses Irene E3-Competitie
06-11-201010:0053602OKSV F1 - Margriet F3G-Competitie
07-11-201014:3026603OKSV 1 - Achilles Reek 1-Competitie
07-11-201011:0055677OKSV 3 - Macharen 2-Competitie
13-11-201014:3036075OKSV B1 - Odiliapeel/Braks Groep B1-Competitie
13-11-201011:3045274OKSV D1 - Odiliapeel/Braks Groep D1-Competitie
14-11-201014:3010386OKSV 1 - Maaskantse Boys 1-Competitie
14-11-201011:0055678OKSV 3 - Nulandia 11-Competitie
20-11-201014:3039767OKSV C1 - UDI'19/Beter Bed C4-Competitie
20-11-201012:0050009OKSV E1 - Vorstenbossche Boys E2-Competitie
20-11-201010:0054893OKSV F1 - Berghem Sport F6-Competitie
21-11-201011:0055700OKSV 2 - H.V.C.H. 16-Competitie
27-11-201014:3036419OKSV B1 - GVV'57 B1-Competitie
27-11-201011:3057756OKSV D1 - Cito D1-Competitie
04-12-201011:3059629OKSV D1 - Fiducia D1-Competitie
04-12-201014:3037672OKSV C1 - Nulandia C2-Competitie
05-12-201011:0055701OKSV 2 - Ulysses 4-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
06-11-201012:4535775Nulandia B2 - OKSV B1-Competitie
06-11-201012:0057169GVV'57 D2 - OKSV D1-Competitie
07-11-201011:0055698Macharen 3 - OKSV 2-Competitie
13-11-201012:3039529Herpinia C1 - OKSV C1-Competitie
13-11-201010:0049262Nulandia E3 - OKSV E1-Competitie
13-11-201009:0054184Prinses Irene F4 - OKSV F1-Competitie
14-11-201010:0055699Prinses Irene 10 - OKSV 2-Competitie
20-11-201014:3036154WHV B1 - OKSV B1-Competitie
20-11-201011:3045282Menos D1 - OKSV D1-Competitie
21-11-201014:3023747VCO 1 - OKSV 1-Competitie
21-11-201010:0055679Ruwaard 9 - OKSV 3-Competitie
27-11-201013:0057638Juliana Mill C1 - OKSV C1-Competitie
27-11-201009:1550605Margriet E4 - OKSV E1-Competitie
27-11-201009:1555449Nooit Gedacht F4 - OKSV F1-Competitie
04-12-201014:3034434Maaskantse Boys B1 - OKSV B1-Competitie
05-12-201013:1555680Berghem Sport 11 - OKSV 3-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps