Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 19 september 2010

23 aug 2010

Voor de komende 27 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
28-08-201018:00665OKSV 1 - HBV 1-Beker
28-08-201014:307481OKSV B1 - UDI'19/Beter Bed B2-Beker
04-09-201014:306613OKSV C1 - Margriet C2-Beker
11-09-201014:3034724OKSV B1 - SDDL B1-Competitie
12-09-201011:0055691OKSV 2 - NLC'03 7-Competitie
18-09-201014:3034945OKSV B1 - Vorstenbossche Boys B1-Competitie
18-09-201011:3045238OKSV D1 - RKVV Keldonk D1-Competitie
19-09-201014:3013005OKSV 1 - WHV 1-Competitie
19-09-201011:0055672OKSV 3 - SBV 2-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
24-08-201018:45502Ulysses 1 - OKSV 1-Beker
28-08-201012:306752TOP C2 - OKSV C1-Beker
01-09-201018:306753DAW B2 - OKSV B1-Beker
04-09-201014:306754GVV'57 B1 - OKSV B1-Beker
08-09-201018:306751EVVC C1 - OKSV C1-Beker
11-09-201012:4537886Prinses Irene C2 - OKSV C1-Competitie
12-09-201014:3012314Macharen 1 - OKSV 1-Competitie
12-09-201010:0055671OVC'63 3 - OKSV 3-Competitie
18-09-201012:3038084FC de Rakt C1 - OKSV C1-Competitie
18-09-201011:0046000OVC'63 E1 - OKSV E1-Competitie
18-09-201009:3051141EVVC F3 - OKSV F1-Competitie
19-09-201010:0055692DAW 9 - OKSV 2-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps

OKSV - Nieuws - Wedstrijden aankomende periode bekend (23 aug 2010)
Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 19 september 2010

23 aug 2010

Voor de komende 27 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
28-08-201018:00665OKSV 1 - HBV 1-Beker
28-08-201014:307481OKSV B1 - UDI'19/Beter Bed B2-Beker
04-09-201014:306613OKSV C1 - Margriet C2-Beker
11-09-201014:3034724OKSV B1 - SDDL B1-Competitie
12-09-201011:0055691OKSV 2 - NLC'03 7-Competitie
18-09-201014:3034945OKSV B1 - Vorstenbossche Boys B1-Competitie
18-09-201011:3045238OKSV D1 - RKVV Keldonk D1-Competitie
19-09-201014:3013005OKSV 1 - WHV 1-Competitie
19-09-201011:0055672OKSV 3 - SBV 2-Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdnrWedstrijdScheidsrechterType
24-08-201018:45502Ulysses 1 - OKSV 1-Beker
28-08-201012:306752TOP C2 - OKSV C1-Beker
01-09-201018:306753DAW B2 - OKSV B1-Beker
04-09-201014:306754GVV'57 B1 - OKSV B1-Beker
08-09-201018:306751EVVC C1 - OKSV C1-Beker
11-09-201012:4537886Prinses Irene C2 - OKSV C1-Competitie
12-09-201014:3012314Macharen 1 - OKSV 1-Competitie
12-09-201010:0055671OVC'63 3 - OKSV 3-Competitie
18-09-201012:3038084FC de Rakt C1 - OKSV C1-Competitie
18-09-201011:0046000OVC'63 E1 - OKSV E1-Competitie
18-09-201009:3051141EVVC F3 - OKSV F1-Competitie
19-09-201010:0055692DAW 9 - OKSV 2-Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2014 - Gemaakt door: Chris Kamps