Logo OKSV

Wedstrijdprogramma OKSV 3 bekend

27 jul 2007

Zondag 1 september zal OKSV 3 de competitie van het seizoen 2007/2008 beginnen met een thuiswedstrijd tegen Maaskantse Boys 3 om 11.00 uur.

Hieronder het totale wedstrijdprogramma van OKSV 3 (Onder voorbehoud):

Wedstrijddag 1 (02-09-2007)
Herpinia 5 -Ravenstein 4 10:00
NLC'03 5 -SDDL 5 10:00
HVCH 9 -Ulysses 3 10:30
OKSV 3 -Maaskantse Boys 3 11:00
SBV 3 -Achilles Reek 4 10:00
DAW 7 -Berghem Sport 9 10:00

Wedstrijddag 2 (09-09-2007)
SDDL 5 -Herpinia 5 10:00
Ulysses 3 -NLC'03 5 10:00
Maaskantse Boys 3 -HVCH 9 10:30
Achilles Reek 4 -OKSV 3 10:00
Berghem Sport 9 -SBV 3 10:00
Ravenstein 4 -DAW 7 12:00

Wedstrijddag 3 (16-09-2007)
SDDL 5 -Ravenstein 4 10:00
Herpinia 5 -Ulysses 3 10:00
NLC'03 5 -Maaskantse Boys 3 10:00
HVCH 9 -Achilles Reek 4 10:30
OKSV 3 -Berghem Sport 9 11:00
SBV 3 -DAW 7 10:00

Wedstrijddag 4 (23-09-2007)
Ulysses 3 -SDDL 5 10:00
Maaskantse Boys 3 -Herpinia 5 10:30
Achilles Reek 4 -NLC'03 5 10:00
Berghem Sport 9 -HVCH 9 10:00
DAW 7 -OKSV 3 10:00
Ravenstein 4 -SBV 3 12:00

Wedstrijddag 5 (30-09-2007)
Ulysses 3 -Ravenstein 4 10:00
SDDL 5 -Maaskantse Boys 3 10:00
Herpinia 5 -Achilles Reek 4 10:00
NLC'03 5 -Berghem Sport 9 10:00
HVCH 9 -DAW 7 10:30
OKSV 3 -SBV 3 11:00

Wedstrijddag 6 (07-10-2007)
Maaskantse Boys 3 -Ulysses 3 10:30
Achilles Reek 4 -SDDL 5 10:00
Berghem Sport 9 -Herpinia 5 10:00
DAW 7 -NLC'03 5 10:00
SBV 3 -HVCH 9 10:00
Ravenstein 4 -OKSV 3 12:00

Wedstrijddag 7 (14-10-2007)
Maaskantse Boys 3 -Ravenstein 4 10:30
Ulysses 3 -Achilles Reek 4 10:00
SDDL 5 -Berghem Sport 9 10:00
Herpinia 5 -DAW 7 10:00
NLC'03 5 -SBV 3 10:00
HVCH 9 -OKSV 3 10:30

Wedstrijddag 8 (28-10-2007)
Achilles Reek 4 -Maaskantse Boys 3 10:00
Berghem Sport 9 -Ulysses 3 10:00
DAW 7 -SDDL 5 10:00
SBV 3 -Herpinia 5 10:00
OKSV 3 -NLC'03 5 11:00
Ravenstein 4 -HVCH 9 12:00

Wedstrijddag 9 (04-11-2007)
Achilles Reek 4 -Ravenstein 4 10:00
Maaskantse Boys 3 -Berghem Sport 9 10:30
Ulysses 3 -DAW 7 10:00
SDDL 5 -SBV 3 10:00
Herpinia 5 -OKSV 3 10:00
NLC'03 5 -HVCH 9 10:00

Wedstrijddag 10 (11-11-2007)
Berghem Sport 9 -Achilles Reek 4 10:00
DAW 7 -Maaskantse Boys 3 10:00
SBV 3 -Ulysses 3 10:00
OKSV 3 -SDDL 5 11:00
HVCH 9 -Herpinia 5 10:30
NLC'03 5 -Ravenstein 4 10:00

Wedstrijddag 11 (18-11-2007)
Ravenstein 4 -Berghem Sport 9 12:00
Achilles Reek 4 -DAW 7 10:00
Maaskantse Boys 3 -SBV 3 10:30
Ulysses 3 -OKSV 3 10:00
SDDL 5 -HVCH 9 10:00
Herpinia 5 -NLC'03 5 10:00

Wedstrijddag 12 (02-12-2007)
Ravenstein 4 -Herpinia 5 12:00
SDDL 5 -NLC'03 5 10:00
Ulysses 3 -HVCH 9 10:00
Maaskantse Boys 3 -OKSV 3 10:30
Achilles Reek 4 -SBV 3 10:00
Berghem Sport 9 -DAW 7 10:00

Wedstrijddag 13 (09-12-2007)
Herpinia 5 -SDDL 5 10:00
NLC'03 5 -Ulysses 3 10:00
HVCH 9 -Maaskantse Boys 3 10:30
OKSV 3 -Achilles Reek 4 11:00
SBV 3 -Berghem Sport 9 10:00
DAW 7 -Ravenstein 4 10:00

Wedstrijddag 14 (16-12-2007)
Ravenstein 4 -SDDL 5 12:00
Ulysses 3 -Herpinia 5 10:00
Maaskantse Boys 3 -NLC'03 5 10:30
Achilles Reek 4 -HVCH 9 10:00
Berghem Sport 9 -OKSV 3 10:00
DAW 7 -SBV 3 10:00

Wedstrijddag 15 (01-03-2008)
SDDL 5 -Ulysses 3 10:00
Herpinia 5 -Maaskantse Boys 3 10:00
NLC'03 5 -Achilles Reek 4 10:00
HVCH 9 -Berghem Sport 9 10:30
OKSV 3 -DAW 7 11:00
SBV 3 -Ravenstein 4 10:00

Wedstrijddag 16 (08-03-2008)
Ravenstein 4 -Ulysses 3 12:00
Maaskantse Boys 3 -SDDL 5 10:30
Achilles Reek 4 -Herpinia 5 10:00
Berghem Sport 9 -NLC'03 5 10:00
DAW 7 -HVCH 9 10:00
SBV 3 -OKSV 3 10:00

Wedstrijddag 17 (15-03-2008)
Ulysses 3 -Maaskantse Boys 3 10:00
SDDL 5 -Achilles Reek 4 10:00
Herpinia 5 -Berghem Sport 9 10:00
NLC'03 5 -DAW 7 10:00
HVCH 9 -SBV 3 10:30
OKSV 3 -Ravenstein 4 11:00

Wedstrijddag 18 (30-03-2008)
Ravenstein 4 -Maaskantse Boys 3 12:00
Achilles Reek 4 -Ulysses 3 10:00
Berghem Sport 9 -SDDL 5 10:00
DAW 7 -Herpinia 5 10:00
SBV 3 -NLC'03 5 10:00
OKSV 3 -HVCH 9 11:00

Wedstrijddag 19 (06-04-2008)
Maaskantse Boys 3 -Achilles Reek 4 10:30
Ulysses 3 -Berghem Sport 9 10:00
SDDL 5 -DAW 7 10:00
Herpinia 5 -SBV 3 10:00
NLC'03 5 -OKSV 3 10:00
HVCH 9 -Ravenstein 4 10:30

Wedstrijddag 20 (20-04-2008)
Ravenstein 4 -Achilles Reek 4 12:00
Berghem Sport 9 -Maaskantse Boys 3 10:00
DAW 7 -Ulysses 3 10:00
SBV 3 -SDDL 5 10:00
OKSV 3 -Herpinia 5 11:00
HVCH 9 -NLC'03 5 10:30

Wedstrijddag 21 (27-04-2008)
Achilles Reek 4 -Berghem Sport 9 10:00
Maaskantse Boys 3 -DAW 7 10:30
Ulysses 3 -SBV 3 10:00
SDDL 5 -OKSV 3 10:00
Herpinia 5 -HVCH 9 10:00
Ravenstein 4 -NLC'03 5 12:00

Wedstrijddag 22 (04-05-2008)
Berghem Sport 9 -Ravenstein 4 10:00
DAW 7 -Achilles Reek 4 10:00
SBV 3 -Maaskantse Boys 3 10:00
OKSV 3 -Ulysses 3 11:00
HVCH 9 -SDDL 5 10:30
NLC'03 5 -Herpinia 5 10:00


Onder voorbehoud

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

 
Laatste OKSV 3 nieuws :

Meer OKSV 3 nieuws...
Bekijk nieuwsbrief 
[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps