Logo OKSV

Wedstrijdprogramma OKSV 2 bekend

26 jul 2007

Zondag 1 september zal OKSV 2 de competitie van het seizoen 2007/2008 beginnen met een uitwedstrijd tegen Estria 6 om 12:00 uur.

Hieronder het totale wedstrijdprogramma van OKSV 2 (Onder voorbehoud):

Wedstrijddag 1 (02-09-2007)
Herpinia 4 -GVV'57 3 10:00
NLC'03 4 -SDDL 4 10:30
Maaskantse Boys 2 -SCV'58 4 12:00
Estria 6 -OKSV 2 12:00
DAW 6 -Berghem Sport 8 11:00
Achilles Reek 3 -HVCH 8 12:00

Wedstrijddag 2 (09-09-2007)
SDDL 4 -Herpinia 4 10:00
SCV'58 4 -NLC'03 4 12:00
OKSV 2 -Maaskantse Boys 2 11:00
Berghem Sport 8 -Estria 6 10:00
HVCH 8 -DAW 6 12:00
GVV'57 3 -Achilles Reek 3 10:30

Wedstrijddag 3 (16-09-2007)
SDDL 4 -GVV'57 3 10:00
Herpinia 4 -SCV'58 4 10:00
NLC'03 4 -OKSV 2 10:30
Maaskantse Boys 2 -Berghem Sport 8 12:00
Estria 6 -HVCH 8 12:00
DAW 6 -Achilles Reek 3 11:00

Wedstrijddag 4 (23-09-2007)
SCV'58 4 -SDDL 4 12:00
OKSV 2 -Herpinia 4 11:00
Berghem Sport 8 -NLC'03 4 10:00
HVCH 8 -Maaskantse Boys 2 12:00
Achilles Reek 3 -Estria 6 12:00
GVV'57 3 -DAW 6 10:30

Wedstrijddag 5 (30-09-2007)
SCV'58 4 -GVV'57 3 12:00
SDDL 4 -OKSV 2 10:00
Herpinia 4 -Berghem Sport 8 10:00
NLC'03 4 -HVCH 8 10:30
Maaskantse Boys 2 -Achilles Reek 3 12:00
Estria 6 -DAW 6 12:00

Wedstrijddag 6 (07-10-2007)
OKSV 2 -SCV'58 4 11:00
Berghem Sport 8 -SDDL 4 10:00
HVCH 8 -Herpinia 4 12:00
Achilles Reek 3 -NLC'03 4 12:00
DAW 6 -Maaskantse Boys 2 11:00
GVV'57 3 -Estria 6 10:30

Wedstrijddag 7 (14-10-2007)
OKSV 2 -GVV'57 3 11:00
SCV'58 4 -Berghem Sport 8 12:00
SDDL 4 -HVCH 8 10:00
Herpinia 4 -Achilles Reek 3 10:00
NLC'03 4 -DAW 6 10:30
Maaskantse Boys 2 -Estria 6 12:00

Wedstrijddag 8 (28-10-2007)
Berghem Sport 8 -OKSV 2 10:00
HVCH 8 -SCV'58 4 12:00
Achilles Reek 3 -SDDL 4 12:00
DAW 6 -Herpinia 4 11:00
Estria 6 -NLC'03 4 12:00
GVV'57 3 -Maaskantse Boys 2 10:30

Wedstrijddag 9 (04-11-2007)
Berghem Sport 8 -GVV'57 3 10:00
OKSV 2 -HVCH 8 11:00
SCV'58 4 -Achilles Reek 3 12:00
SDDL 4 -DAW 6 10:00
Herpinia 4 -Estria 6 10:00
NLC'03 4 -Maaskantse Boys 2 10:30

Wedstrijddag 10 (11-11-2007)
HVCH 8 -Berghem Sport 8 12:00
Achilles Reek 3 -OKSV 2 12:00
DAW 6 -SCV'58 4 11:00
Estria 6 -SDDL 4 12:00
Maaskantse Boys 2 -Herpinia 4 12:00
NLC'03 4 -GVV'57 3 10:30

Wedstrijddag 11 (18-11-2007)
GVV'57 3 -HVCH 8 10:30
Berghem Sport 8 -Achilles Reek 3 10:00
OKSV 2 -DAW 6 11:00
SCV'58 4 -Estria 6 12:00
SDDL 4 -Maaskantse Boys 2 10:00
Herpinia 4 -NLC'03 4 10:00

Wedstrijddag 12 (02-12-2007)
GVV'57 3 -Herpinia 4 10:30
SDDL 4 -NLC'03 4 10:00
SCV'58 4 -Maaskantse Boys 2 12:00
OKSV 2 -Estria 6 11:00
Berghem Sport 8 -DAW 6 10:00
HVCH 8 -Achilles Reek 3 12:00

Wedstrijddag 13 (09-12-2007)
Herpinia 4 -SDDL 4 10:00
NLC'03 4 -SCV'58 4 10:30
Maaskantse Boys 2 -OKSV 2 12:00
Estria 6 -Berghem Sport 8 12:00
DAW 6 -HVCH 8 11:00
Achilles Reek 3 -GVV'57 3 12:00

Wedstrijddag 14 (16-12-2007)
GVV'57 3 -SDDL 4 10:30
SCV'58 4 -Herpinia 4 12:00
OKSV 2 -NLC'03 4 11:00
Berghem Sport 8 -Maaskantse Boys 2 10:00
HVCH 8 -Estria 6 12:00
Achilles Reek 3 -DAW 6 12:00

Wedstrijddag 15 (01-03-2008)
SDDL 4 -SCV'58 4 10:00
Herpinia 4 -OKSV 2 10:00
NLC'03 4 -Berghem Sport 8 10:30
Maaskantse Boys 2 -HVCH 8 12:00
Estria 6 -Achilles Reek 3 12:00
DAW 6 -GVV'57 3 11:00

Wedstrijddag 16 (08-03-2008)
GVV'57 3 -SCV'58 4 10:30
OKSV 2 -SDDL 4 11:00
Berghem Sport 8 -Herpinia 4 10:00
HVCH 8 -NLC'03 4 12:00
Achilles Reek 3 -Maaskantse Boys 2 12:00
DAW 6 -Estria 6 11:00

Wedstrijddag 17 (15-03-2008)
SCV'58 4 -OKSV 2 12:00
SDDL 4 -Berghem Sport 8 10:00
Herpinia 4 -HVCH 8 10:00
NLC'03 4 -Achilles Reek 3 10:30
Maaskantse Boys 2 -DAW 6 12:00
Estria 6 -GVV'57 3 12:00

Wedstrijddag 18 (30-03-2008)
GVV'57 3 -OKSV 2 10:30
Berghem Sport 8 -SCV'58 4 10:00
HVCH 8 -SDDL 4 12:00
Achilles Reek 3 -Herpinia 4 12:00
DAW 6 -NLC'03 4 11:00
Estria 6 -Maaskantse Boys 2 12:00

Wedstrijddag 19 (06-04-2008)
OKSV 2 -Berghem Sport 8 11:00
SCV'58 4 -HVCH 8 12:00
SDDL 4 -Achilles Reek 3 10:00
Herpinia 4 -DAW 6 10:00
NLC'03 4 -Estria 6 10:30
Maaskantse Boys 2 -GVV'57 3 12:00

Wedstrijddag 20 (20-04-2008)
GVV'57 3 -Berghem Sport 8 10:30
HVCH 8 -OKSV 2 12:00
Achilles Reek 3 -SCV'58 4 12:00
DAW 6 -SDDL 4 11:00
Estria 6 -Herpinia 4 12:00
Maaskantse Boys 2 -NLC'03 4 12:00

Wedstrijddag 21 (27-04-2008)
Berghem Sport 8 -HVCH 8 10:00
OKSV 2 -Achilles Reek 3 11:00
SCV'58 4 -DAW 6 12:00
SDDL 4 -Estria 6 10:00
Herpinia 4 -Maaskantse Boys 2 10:00
GVV'57 3 -NLC'03 4 10:30

Wedstrijddag 22 (04-05-2008)
HVCH 8 -GVV'57 3 12:00
Achilles Reek 3 -Berghem Sport 8 12:00
DAW 6 -OKSV 2 11:00
Estria 6 -SCV'58 4 12:00
Maaskantse Boys 2 -SDDL 4 12:00
NLC'03 4 -Herpinia 4 10:30


Onder voorbehoud

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

 
Laatste OKSV 2 nieuws :

Meer OKSV 2 nieuws...
Bekijk nieuwsbrief 
[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps