Logo OKSV

Deel 10: Meer informatie over..... Vorstenbossche Boys 1

10 aug 2006

Vandaag wordt Vorstenbossche Boys 1 besproken in het tiende deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

Vorstenbossche Boys is opgericht op 7 juni 1959 en komt uit Vorstenbosch. Momenteel heeft de club 7 seniorenteams, 1 vrouwenteam en 8 jeugdteams.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde Vorstenbossche Boys 1 op een zesde plaats in de competitie. Van de 22 wedstrijden werden er 8 gewonnen, 7 gelijkgespeeld en ook 7 verloren, waardoor een puntentotaal van 31 bij elkaar gespeeld werd. Er werd 53 keer gescoord in de goal van de tegenstander, terwijl de keeper 44 keer de bal uit het netje mocht rapen. Ze wonnen ook de 2e periode, maar in de nacompetitie bleken ze niet sterk genoeg om te kunnen promoveren.

De trainer van het eerste elftal van Vorstenbossche Boys voor komend seizoen zal wederom Gerrit van Uden zijn. Dit zal zijn derde jaar worden bij het eerste team uit Vorstenbosch.


Algemene clubinformatie

Website:http://www.vorstenbosscheboys.nl/
Tenue:
Shirt:geel
Broek:zwart
Kousen:geel
Correspondentie-adres:De Helling 18
5476 KD Vorstenbosch
0413-367250
Accommodatie:Sportp.De Bergakkers te Vorstenbosch
Binnenveld 57
5476 LZ Vorstenbosch
0413-366582


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps