Logo OKSV

Deel 9: Meer informatie over..... Ulysses 1

9 aug 2006

Vandaag wordt Ulysses 1 besproken in het negende deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

Ulysses is opgericht op 7 juli 1946 en komt uit Megen. Momenteel telt de club 4 seniorenteams, 2 vrouwenteam en 6 jeugdteams.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde Ulysses 1 op een tiende plaats in de competitie. Ruim de helft van de 22 wedstrijden werden verloren, om precies te zijn 13. Zeven keer kon het eerste elftal uit Megen de 3 punten bij het puntentotaal bijschrijven, terwijl er maar tweemaal werd gelijkgespeeld. Er werd maar 28 keer gescoord (dat is een gemiddelde van 1.27 doelpunten per wedstrijd) en gemiddeld werd er precies 1 doelpunt meer tegen gescoord (2.27 tegendoelpunten per wedstrijd).

De trainer van Ulysses 1 voor komend seizoen zal Carlo van Bergen zijn. Dit zal zijn eerste jaar worden bij het eerste team uit Megen.

Algemene clubinformatie

Website:http://www.rksvulysses.nl/ulysses/
Tenue:
Shirt:wit/blauw
Broek:wit/blauw
Kousen:blauwwit
Correspondentie-adres:Molenstraat 13
5366 BT MEGEN
0412-462931
Accommodatie:Sportpark Den Heuvel te Megen
Nieuwstraat 3
5366 AC MEGEN
0412-462833


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps