Logo OKSV

Deel 7: Meer informatie over..... Ravenstein 1

7 aug 2006

Vandaag wordt Ravenstein 1 besproken in het zevende deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

Ravenstein is opgericht op 3 mei 1937 en is daarmee ook meteen de oudste vereniging uit de klasse. Vanzelfsprekend komen ze uit Ravenstein. Momenteel telt de club 5 seniorenteams, 1 damesteam, 16 jeugdteams (waarvan 3 meisjesteams). Komend jaar zal deze vereniging 70 jaar bestaan.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde Ravenstein 1 op een zevende plaats in de competitie. Van de 22 wedstrijden werden er 9 gewonnen, 3 gelijkgespeeld en 10 verloren, waardoor een puntentotaal van 30 bij elkaar gespeeld werd. Er werd 45 keer gescoord in de goal van de tegenstander, terwijl de keeper 53 keer de bal uit het netje mocht rapen.

De trainer van Ravenstein 1 voor komend seizoen zal wederom Tini de Groot zijn . Dit zal zijn derde jaar worden bij het eerste team uit Ravenstein.

Algemene clubinformatie

Website:http://www.vvravenstein.nl
Tenue:
Shirt:geel
Broek:zwart
Kousen:geel
Correspondentie-adres:Postbus 8
5370 AA RAVENSTEIN
0486-411955
Accommodatie:Sportpark Den Ong te Ravenstein
Dorskamp 40
5371 DZ RAVENSTEIN
0486-412559


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps