Logo OKSV

Deel 6: Meer informatie over..... NLC'03 1

6 aug 2006

Vandaag wordt NLC'03 1 besproken in het zesde deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

NLC'03 is opgericht op 30 juni 2003 en is daarmee ook meteen de jongste club uit de klasse. Ze komen uit Lithoijen. Momenteel beschikt de club over 8 senioren elftallen, 2 dames elftallen en 20 jeugd teams.

De club is een samenvoeging van de voetbalverenigingen Norbert uit Lithoijen en Litta uit Lith. Beide verenigingen maakte gebruik van Sportpark "De Akkeren". Norbert maakte gebruik van het linkse veld als "Hoofdveld" en Litta deed dat op het rechtse veld. Toen men op het idee kwam om beide verenigingen te laten fuseren, was er natuurlijk veel ophef, want de rivaliteit tussen beide verenigingen was sportief gezien groot en men wist niet of men wel samen wilde komen. Sommige spelers speelde al jaren bij Norbert of Litta en je word er, om het maar even zo te zeggen, mee geboren om voor 1 van de 2 verenigingen te kiezen. De Lithoijense voor Norbert, de Lithse voor Litta. In 2003 kwam het dan toch tot een fusie en is de club zoals die nu is, nog steeds gevestigd op Sportpark "De Akkeren". NLC staat voor "Norbert Litta Combinatie"

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde NLC'03 1 op een derde plaats in de competitie. Dertien keer werd de wedstrijd winnend afgesloten voor het eerste team uit Lithoijen. Er werd vier keer gelijk gespeeld en vijf keer verloren, waardoor uiteindelijk in de eindstand een puntentotaal van 43 te vinden was. De aanval van NLC produceerde 53 doelpunten, terwijl de verdediging 35 keer geklopt was.

Voordat de fusie een feit was, speelden Norbert en Litta allebei nog in de 6e klasse van de KNVB. De nieuwe fusieclub NLC'03 promoveerde via de nacompetitie toentertijd naar de vijfde klasse.

De trainer van NLC'03 1 voor komend seizoen is Hans Pauwels. Dit zal zijn twee jaar worden bij het eerste team uit Lithoijen.

Algemene clubinformatie

Website:http://www.nlc03.nl/
Tenue:
Shirt:rood/zwart gestreept
Broek:zwart
Kousen:zwart
Correspondentie-adres:Molenweg 18
5396 NA LITHOIJEN
0412-481545
Accommodatie:Sportpark De Akkeren te Lith
Valkseweg 17
5397 AP LITH
0412-481074


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps