Logo OKSV

Deel 5: Meer informatie over..... Maaskantse Boys 1

5 aug 2006

Vandaag wordt Maaskantse Boys 1 besproken in het vijfde deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

Maaskantse Boys is opgericht op 6 juli 1944 en komt uit Maren-Kessel. Momenteel telt de club 4 seniorenteams, 1 vrouwenteam en 7 jeugdteams.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde Maaskantse Boys 1 op een negende plaats in de competitie. Precies de helft van de 22 wedstrijden werden verloren. Zes keer kon het eerste elftal uit Maren-Kessel de 3 punten bij het puntentotaal bijschrijven, terwijl er 5 maal werd verloren.

Voor komend seizoen heeft het eerste elftal van Maaskantse Boys een nieuwe trainer getrokken: Cees van der Linden.

Algemene clubinformatie

Tenue:
Shirt:geel
Broek:zwart
Kousen:zwart
Correspondentie-adres:Provincialeweg 64
5398 JM MAREN KESSEL
0412-479232
Accommodatie:Sportp. De Liesdaal te Maren Kessel
Pastoor Roesweg 43
5398 HZ MAREN KESSEL
0412-472032


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps