Logo OKSV

Deel 4: Meer informatie over..... FC Schadewijk 1

30 jul 2006

Vandaag wordt FC Schadewijk 1 besproken in het vierde deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

FC Schadewijk is opgericht op 1 mei 1980 en komt uit Oss. Momenteel heeft de club 6 seniorenteams en 6 jeugdteams.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde FC Schadewijk 1 op een vijfde plaats in de competitie. Van de 22 wedstrijden werden er 9 gewonnen, 6 gelijkgespeeld en 7 verloren, waardoor een puntentotaal van 33 uiteindelijk in de eindstand te vinden is. Er werd 55 keer gescoord in de goal van de tegenstander, terwijl de keeper 43 keer de bal uit het netje mocht rapen.

De trainer van FC Schadewijk 1 voor komend seizoen is Giel van Orsouw. Dit zal zijn derde jaar worden bij het eerste team van FC Schadewijk. Giel van Orsouw is ook de oprichter van FC Schadewijk.

Algemene clubinformatie

Tenue:
Shirt:groen
Broek:wit
Kousen:groen
Correspondentie-adres:Pattonstraat 14
5346 TA OSS
0412-633777
Accommodatie:De Neervelden te Oss
Scheldestraat 31
5347 JC OSS
0412-631986


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps