Logo OKSV

Deel 1: Meer informatie over..... Avesteyn 1

24 jul 2006

Vandaag wordt Avesteyn 1 besproken in het eerste deel van de elfdelige reeks over elftallen waar OKSV 1 in de "KNVB Zuid2 5H"-klasse komend seizoen tegen komt te voetballen. Afgelopen seizoen is OKSV 1 gepromoveerd naar de vijfde klasse. Voor de Willy Beerden en zijn mannen betekent dit, dat er tegen veel nieuwe en uitdagende tegenstanders gevoetbald moet worden in het seizoen 2006/2007.

Algemeen

R.K.S.V. Avesteyn is opgericht op 1 mei 1941 en komt uit Dinter. Momenteel telt de club 8 seniorenteams, 1 damesteam en 17 jeugdteams (waarvan 1 meisjesteam). Net als OKSV heeft Avesteyn ook een supportersvereniging.

Het eerste elftal

Afgelopen seizoen (2005/2006) eindigde Avesteyn 1 op een vierde plaats in de competitie. Van de 22 wedstrijden werden er 12 gewonnen, 2 gelijkgespeeld en 8 verloren, waardoor een puntentotaal van 38 bij elkaar gespeeld werd. Er werd 44 keer gescoord in de goal van de tegenstander, terwijl de keeper 31 keer de bal uit het netje mocht rapen.

De trainer van Avesteyn 1 voor komend seizoen is Peter van de Heijden. Dit zal zijn twee jaar worden bij het eerste team uit Heeswijk-Dinther.


Algemene clubinformatie

Website:http://www.avesteyn.nl/
Tenue:
Shirt:Oranje
Broek:Zwart
Kousen:oranje/zwart
Correspondentie-adres:Pastoor Lathouwersstraat 10
5473 GR HEESWIJK DINTHER
0413-291785
Accommodatie:Sportpark Avesteyn te Dinther
Steen- en Stokstraat 6
5473 RN HEESWIJK DINTHER
0413-292289


Eindstand competitie seizoen 2005/2006 - 5e klasse:

#ElftalGWGLVPDPVDPT
1.WEC 1221552505725
2.EVVC 1221534486428
3.NLC'03 1221345435335
4.Avesteyn 1221228384431
5.FC Schadewijk 122967335543
6.Vorstenbossche Boys 122877315344
7.Ravenstein 1229310304553
8.FC Uden 1226511234041
9.Maaskantse Boys 1226511234256
10.Ulysses 1227213232850
11.SDDL 1225116161660
12.Achilles Reek 1224315152758

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps