Logo OKSV

Vernieuwd pouleindeling en programma bekend OKSV 5-tegen-5 Voetbaltoernooi 2015

22 mei 2015

Komende zondag, 24 mei 2015, wordt het OKSV 5-tegen-5 Voetbaltoernooi 2015 gehouden op het voetbalveld in Overlangel.

Het tournooi zal om 10:00 uur aanvangen en de eerste wedstrijden staan voor 10:15 uur gepland.

Het programma van gisteren is gewijzigd. Hieronder de vernieuwde poule indelingen en programma.

Tot zondag!
De Organisatie



Poule indeling

Poule APoule BPoule CPoule D

Wedstrijdprogramma

Poule A

TijdVeldWedstrijd
10:32 - 10:471Demi Punt Orgie-Gratis Bier 1
10:49 - 11:041FC Boelle-Snacks en Co
11:06 - 11:211FC Boelle-Demi Punt Orgie
11:40 - 11:551Snacks en Co-Gratis Bier 1
11:57 - 12:121Demi Punt Orgie-Snacks en Co
12:14 - 12:291Gratis Bier 1-FC Boelle

Poule B

TijdVeldWedstrijd
10:15 - 10:301Zwaluw 1-Half zat is weggego
10:49 - 11:042Pekka Lvl 5-De Nobele Heren
11:06 - 11:212Pekka Lvl 5-Zwaluw 1
11:23 - 11:381De Nobele Heren-Half zat is weggego
11:57 - 12:122Zwaluw 1-De Nobele Heren
12:14 - 12:292Half zat is weggego-Pekka Lvl 5

Poule C

TijdVeldWedstrijd
10:15 - 10:302Velpse Boys-Zwaluw 2
10:32 - 10:472Gratis bier 2-OKSV Ut Twedde
11:06 - 11:213Gratis bier 2-Velpse Boys
11:23 - 11:382OKSV Ut Twedde-Zwaluw 2
11:40 - 11:552Velpse Boys-OKSV Ut Twedde
12:14 - 12:293Zwaluw 2-Gratis bier 2

Poule D

TijdVeldWedstrijd
10:15 - 10:303FC Herpen-Nooit meer 6e klas
10:32 - 10:473OKSV 3-De Beunhazen
10:49 - 11:043OKSV 3-FC Herpen
11:23 - 11:383De Beunhazen-Nooit meer 6e klas
11:40 - 11:553FC Herpen-De Beunhazen
11:57 - 12:123Nooit meer 6e klas-OKSV 3

Winnaars Poule 1

TijdVeldWedstrijd
13:17 - 13:321Nr 1 Poule A-Nr 2 Poule B
13:34 - 13:491Nr 1 Poule C-Nr 2 Poule D
13:51 - 14:061Nr 1 Poule C-Nr 1 Poule A
14:25 - 14:401Nr 2 Poule D-Nr 2 Poule B
14:42 - 14:571Nr 1 Poule A-Nr 2 Poule D
14:59 - 15:141Nr 2 Poule B-Nr 1 Poule C

Winnaars Poule 2

TijdVeldWedstrijd
13:00 - 13:151Nr 2 Poule A-Nr 1 Poule B
13:34 - 13:492Nr 2 Poule C-Nr 1 Poule D
13:51 - 14:062Nr 2 Poule C-Nr 2 Poule A
14:08 - 14:231Nr 1 Poule D-Nr 1 Poule B
14:42 - 14:572Nr 2 Poule A-Nr 1 Poule D
14:59 - 15:142Nr 1 Poule B-Nr 2 Poule C

Plek 9 t/m 12

TijdVeldWedstrijd
13:00 - 13:152Nr 3 Poule A-Nr 3 Poule B
13:17 - 13:322Nr 3 Poule C-Nr 3 Poule D
13:51 - 14:063Nr 3 Poule C-Nr 3 Poule A
14:08 - 14:232Nr 3 Poule D-Nr 3 Poule B
14:25 - 14:402Nr 3 Poule A-Nr 3 Poule D
14:59 - 15:143Nr 3 Poule B-Nr 3 Poule C

Plek 13 t/m 16

TijdVeldWedstrijd
13:00 - 13:153Nr 4 Poule A-Nr 4 Poule B
13:17 - 13:323Nr 4 Poule C-Nr 4 Poule D
13:34 - 13:493Nr 4 Poule C-Nr 4 Poule A
14:08 - 14:233Nr 4 Poule D-Nr 4 Poule B
14:25 - 14:403Nr 4 Poule A-Nr 4 Poule D
14:42 - 14:573Nr 4 Poule B-Nr 4 Poule C

Finale rondes:

TijdWedstrijd
15:45 - 16:05Nummer 1 Winnaars Poule 1-Nummer 2 Winnaars Poule 2Wedstrijd A
15:45 - 16;05Nummer 1 Winnaars Poule 2-Nummer 2 Winnaars Poule 1Wedstrijd B

3e - 4e Plek

TijdWedstrijd
16:15 - 16:35Verliezer B-Verliezer A

Finale

TijdWedstrijd
16:40 - 17:00Winnaar A-Winnaar B

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

 
Laatste Overige nieuws :

Meer Overige nieuws...
Bekijk nieuwsbrief 
[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps