Logo OKSV

Wedstrijden aankomende periode bekend

Bijgewerkt tot en met: 1 december 2013

28 okt 2013

Voor de komende 34 dagen is het volgende wedstrijdprogramma opgesteld door de KNVB. In deze lijst staan alleen competitie- en bekerwedstrijden en is natuurlijk onder voorbehoud.

Thuis-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
02-11-201313:00OKSV/Herpinia C2 - Volkel C2-32138Competitie
03-11-201311:00OKSV 2 - TOP 5-55503Competitie
03-11-201314:30OKSV 1 - GVV'57 1Uden, J.C. van3649Competitie
10-11-201311:00OKSV 3 - FC Uden 8-17106Competitie
16-11-201313:00OKSV/Herpinia C2 - Hapse Boys C2-32139Competitie
17-11-201311:00OKSV 2 - Berghem Sport 5-17453Competitie
17-11-201314:30OKSV 1 - Ulysses 1-3650Competitie
23-11-201315:00OKSV B1 - DSV B2-39906Competitie
24-11-201314:30OKSV 1 - Gassel 1Schaap, C.M.3648Competitie
30-11-201313:00OKSV/Herpinia C2 - Estria C2-32140Competitie
01-12-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-18074Competitie

Uit-wedstrijden:

DatumTijdWedstrijdScheidsrechterWed.nrType
02-11-201309:30Herpinia/OKSV F2 - Margriet F10-52386Competitie
02-11-201310:15Margriet E6 - Herpinia/OKSV E2-47319Competitie
02-11-201310:30Herpinia/OKSV D1 - FC Uden D2-42234Competitie
02-11-201314:00Vianen Vooruit B1 - OKSV B1-39346Competitie
03-11-201310:00DAW 10 - OKSV 3-16356Competitie
09-11-201309:00UDI'19/Beter Bed F13 - Herpinia/OKSV F2-52674Competitie
09-11-201309:30Herpinia/OKSV E2 - HVCH E8G-47809Competitie
09-11-201312:00Margriet D4G - Herpinia/OKSV D1-42448Competitie
09-11-201313:00Juliana Mill C2 - OKSV/Herpinia C2-33102Competitie
10-11-201314:30Ravenstein 1 - OKSV 1-3928Competitie
16-11-201309:00Nulandia E3 - Herpinia/OKSV E2-48012Competitie
16-11-201309:30Herpinia/OKSV F2 - Maaskantse Boys F2G-53058Competitie
16-11-201310:30Herpinia/OKSV D1 - Volkel D2G-42738Competitie
16-11-201314:30Excellent B1 - OKSV B1-39741Competitie
17-11-201310:00Berghem Sport 11 - OKSV 3-17395Competitie
23-11-201309:00Avesteyn E4 - Herpinia/OKSV E2-48263Competitie
23-11-201309:00Berghem Sport F11 - Herpinia/OKSV F2-53312Competitie
23-11-201310:30Herpinia/OKSV D1 - UDI'19/Beter Bed D7-42948Competitie
23-11-201311:00ST Festilent/VCO C3 - OKSV/Herpinia C2-32156Competitie
24-11-201310:00Herpinia 4 - OKSV 2-15695Competitie
24-11-201310:00Herpinia 4 - OKSV 2-15695Competitie
30-11-201309:30Herpinia/OKSV E2 - Prinses Irene E5-48958Competitie
30-11-201309:30Herpinia/OKSV F2 - Odiliapeel/Braks Groep F3-53677Competitie
30-11-201311:00SDDL D1 - Herpinia/OKSV D1-43165Competitie
30-11-201313:00VIOS'38 B1 - OKSV B1-39974Competitie
01-12-201310:00Ruwaard 4 - OKSV 2-17906Competitie
01-12-201311:00OKSV 3 - Herpinia 5-18074Competitie
01-12-201314:30Estria 1 - OKSV 1-3492Competitie

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

 
Laatste senioren en junioren nieuws :

Meer senioren en junioren nieuws...
Bekijk nieuwsbrief 
[ Nieuws ] - [ Agenda ] - [ Nieuwsbrief ]

© Copyright 2001-2016 - Gemaakt door: Chris Kamps