Logo OKSV

Links

Overzicht Amateurverenigingen uit Gelderland

Hieronder is een overzicht van links van amateurverenigingen uit Gelderland te vinden. Onderaan de pagina staan de andere categorieŽn.

Voetbalclubs Plaats
S.V. 't Harde 't Harde
Achilles '29 Groesbeek
AD '69 Aalten
Advendo '57 Ederveen
S.V. Aerdt Aerdt
Albatross Ugchelen
V.V. Alem Alem
V.V. Alverna Wijchen
Apeldoornse Boys Apeldoorn
C.S.V. Apeldoorn Apeldoorn
V.V. Arnhemia Arnhem
ASH Hellouw
V.V. AV & AC Eendracht Arnhem
Avios Alphen
AVV Columbia Apeldoorn
AWC Wijchen
AZ 2000 Arnhem
Baakse Boys Baak
V.V. Barneveld Barneveld
V.V. Batavia Batenburg
V.V. Beekbergen Beekbergen
S.C. Bemmel Bemmel
V.V. Bennekom Bennekom
V.V. Beuningse boys Beuningen
Blauw Geel '55 Ede
S.V. Blauw Wit Nijmegen
V.V. Brakel Brakel
R.K.S.V. Brakkenstein Nijmegen
Brasil '77 Silvolde
S.V. Bredevoort Bredevoort
S.C. Brummen Brummen
S.V. Buren Buren
S.V. BVC '12 Beek Ubbergen
V.V. BZS Beusichem
V.V. Carvium Herwen
Concordia Wehl
CUPA Bussloo
Cvv Redichem Heelsum
V.V. DBV Maasbommel
De Bataven Gendt
S.V. De Glind De Glind
S.C. De Paasberg Arnhem
De Treffers Groesbeek
V.V. DeO Borculo
Dierensche boys Dieren
Dio '30 Druten
S.C. Diosa Balgoij
V.V. Doetinchem Doetinchem
R.K.S.V. Driel Driel
V.V. DSC Kerkdriel
DSV '61 Doornspijk
S.V. DSZ Boven Leeuwen
V.V. DTS '35 Ede
DVC '26 Didam
DVOL Lent
DVOV Rozendaal
DVS '33 Ermelo
DVSG Groesbeek
DVV Duiven Duiven
DZC '68 Doetinchem
DZSV Dinxperlo
V.V. Echteld Echteld
V.V. Edesche Boys Ede
S.C. Eefde Eefde
V.V. Eerbeekse Boys Eerbeek
V.V. EFC '58 Ermelo
EGVV Gelselaar
F.C. Eibergen Eibergen
Elburger sportclub Elburg
S.C. Elistha Elst
V.V. Elspeet Elspeet
V.V. Emst Emst
S.V. Epe Epe
S.V. Epse Epse
V.V. Erica Dieren
V.V. Erix Lievelde
Esa Rijkerswoerd Arnhem
Excelsior Zetten
EZC '84 Epe
Focus '07 Culemborg
V.V. Gendringen Ulft
Germania Groesbeek
V.V. Gorssel Gorssel
A.S.V. Groen Wit '62 Apeldoorn
S.C. Groessen Groessen
Grolse Boys Groenlo
S.V. Grol Groenlo
GSV '38 Giesbeek
V.V. GVA Doornenburg
GVV Geldermalsen
GWVV 2 Varsselder-Veldhunten
V.V. Haaften Haaften
S.V. Halle Halle
S.V. Hatert Nijmegen
V.V. Hattem Hattem
S.V. Hatto Heim Hattem
HC '03 Drempt
V.V. Hedel Hedel
V.V. Heerde Heerde
V.V. Heukelum Heukelum
S.V. Heumen Heumen
S.C. Hoevelaken Hoevelaken
F.C. Horst Ermelo
V.V. Hulshorst Hulshorst
V.V. Hurwenen Hurwenen
F.C. Jeugd Ede
V.V. Jonge kracht Huissen
V.V. KCVO Vaassen
Keijenburgse Boys Keijenborg
S.V. Kilder Kilder
S.C. Klarenbeek Klarenbeek
V.V. Kolping-Dynamo Nijmegen
KSV Fortissimo Ede
KSV Vragender
F.C. Kunde Nijmegen
S.V. Leones Beneden Leeuwen
F.C. Lienden Lienden
S.C. Lochem Lochem
V.V. Loenermark Loenen
S.V. Loil Didam
S.V. Longa '30 Lichtenvoorde
S.V. Loo Loo
V.V. Lunteren Lunteren
V.V. Marienveld Marienvelde
S.V. MEC '07 Eck en Wiel
V.V. Mec Winterswijk
S.C. Millingen Millingen aan De Rijn
V.V. MVR 's-Heerenberg
MVV '58 Meteren
S.C. NEC Nijmegen
S.C. Neede Neede
V.V. Niftrik Niftrik
NIVO-Sparta Zaltbommel
NSC Nijkerk
V.V. Nunspeet Nunspeet
OBW Zevenaar
V.V. Oeken Brummen
V.V. Oene Oene
V.V. Opijnen Opijnen
S.C. Oranje Arnhem
S.V. Orderbos Apeldoorn
S.V. Orion Nijmegen
Overasseltse Boys Overasselt
S.V. Prins Bernhard Uddel
Quick 1888 Nijmegen
S.V. Ratti Vorden
V.V. Ratum 1 + 2 Winterswijk
S.C. Rekken Rekken
V.V. Re≥nie Borculo
V.V. Rheden Rheden
V.V. Rietmolen Rietmolen
S.C. Rijnland Tolkamer
RKPSC Pannerden
RKTVC Tiel
RKZVC Zieuwent
Robur et Velocitas Apeldoorn
Roda '28 Winssen
Roda boys Aalst
S.V. Rood Wit '58 Putten
V.V. Rood Wit Groesbeek
V.V. Ruurlo Ruurlo
RVV Rossum
SCE Nijmegen
V.V. Scherpenzeel Scherpenzeel
V.V. SCH Nijmegen
SCP Puiflijk
SDC Putten Putten
S.V. SDOO Heteren
SDOUC Ulft
SDV Barneveld Barneveld
SDZZ Zevenaar
V.V. SEH Heerde
S.C. Silvolde Silvolde
V.V. SJN Nijmegen
SKVW Winterswijk
SKV Wageningen
SML Arnhem
V.V. Sparta Nijkerk
S.V. Spero Elst
V.V. Sprinkhanen Didam
V.V. Stroe Stroe
SVBV Barchem
SVGG Megchelen
SVHA Herveld
SVO Otterlo
S.C. TEC Tiel
V.V. Teisterbanders Kerk-Avezaath
V.V. Terborg Terborg
S.V. Terwolde Terwolde
S.C. Teuge Teuge
Theole Tiel
F.C. Trias Winterswijk
V.V. Tricht Tricht
S.V. Twello Twello
Uchta Ochten
UHC Hernen
Ulftse Boys Ulft
Unitas '28 Wamel
V.V. Uni Nijmegen
V en av Pax Hengelo
V en L Terwolde
S.V. Vaassen Vaassen
S.C. Valburg Valburg
Valleivogels Scherpenzeel
S.C. Varsseveld Varsseveld
VDZ Arnhem
S.V. Veensche Boys Nijkerkerveen
VEVO Veessen
Victoria '25 Afferden
Victoria Boys Apeldoorn
Victoria Ede
Vierhouten '82 Nunspeet
V.V. Viod Doetinchem
VIOS Beltrum Beltum
VIOS Vaassen
V.V. Voorst Voorst
S.V. Voorwaarts Twello
V.V. Vorden Vorden
V.V. Vosseveld Winterswijk
V.V. Vuren Vuren
VVLK Leuth
VVOG Zondag Harderwijk
VVOG Harderwijk
VVOP Voorthuizen
VVO Rozendaal
Waalkanters Heesselt
Warnsveldseboys Warnsveld
WAVV Wageningen
S.C. Westenvoort Westervoort
WHC Wezep
S.V. Wilp Wilp
V.V. Winterswijk Winterswijk
S.V. Wissel Epe
V.V. Witkampers Laren
V.V. WNC Waardenburg
V.V. Wodanseck Wolfheze
S.C. Woezik Wijchen
V.V. Wolfersveen Zelhem
Worth Rheden Rheden
WSV Apeldoorn
WVV Wageningen Wageningen
WWNA Wenum Wiesel
WZC Wapenveld
V.V. Zeddam Zeddam
V.V. Zelhem Zelhem
S.V. Zutphen Zutphen
ZVV '56 Apeldoorn

[ Website toevoegen ]

Overige categorieŽn

[ Overzicht ] - [ Aanmelden ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps