Logo OKSV

Links

Overzicht Amateurverenigingen uit Noord-Brabant

Hieronder is een overzicht van links van amateurverenigingen uit Noord-Brabant te vinden. Onderaan de pagina staan de andere categorieŽn.

Voetbalclubs Plaats
A.S.V. '33 Aarle-RIxtel
Achilles Veen
V.V. Achtmaal '62 Achtmaal
V.V. Acht Acht
S.V. Advendo Breda
V.V. Almkerk Almkerk
V.V. Altena Nieuwendijk
Audicia Moergestel
Avanti '31 Schijndel
V.V. Baardwijk Waalwijk
V.V. Barca Breda
V.V. Baronie Breda
V.V. Bavel Bavel
Bavos Bakel
V.V. Be Ready Hank
V.V. Beek Vooruit Prinsenbeek
Beerse Boys Middelbeers
R.K.V.V. Bergeijk Bergeijk
V.V. Best vooruit Best
V.V. BES Valkenswaard
Bladella Bladel
Blauw Geel Veghel
S.V. BLC 's Hertogenbosch
B.S.V. Boeimeer Breda
Boekel sport Boekel
R.K.S.V. Boerdonk Erp
V.V. Boskant Sint Oedenrode
R.K.S.V. Boxtel Boxtel
V.V. Brabantia Eindhoven
V.V. Bruheze Helmond
BSC Roosendaal
S.V. Budel Budel
Bvv Caterpillar 's Hertogenbosch
S.V. Capelle Capelle
V.V. Chaam Chaam
S.V. CHC/Orka 's Hertogenbosch
V.V. Chrislandia Heijningen
R.K.S.V. Cluzona Wouw
F.C. Cranendonck Soerendonk
R.K.S.V. DAW Schaijk
V.V. DBS Eindhoven
V.V. De Bocht '80 Oirschot
De Raven Luyksgestel
V.V. De Zwaluw Oeffelt
R.K.V.V. Den Dungen Den Dungen
V.V. Desk Kaatsheuvel
S.V. Deurne Deurne
R.K.V.V. Dia Teteringen
V.V. Dinteloord Dinteloord
R.K.S.V. Divo Dinteloord
Dosko '32 Duizel
S.V. Dosko Bergen op Zoom
F.C. Drunen Drunen
S.V. DSV St. Anthonis
Dussense boys Dussen
DVG Liempde
DVO '60 Roosendaal
DVS Waalre
DVVC Dongen
EDN '56 Haghorst
S.C. Elshout Elshout
R.K.V.V. Emplina Empel
F.C. Engelen 's Hertogenbosch
R.K.V.V. Erp Erp
Essche Boys Esch
ESV Eindhoven
V.V. E.V.V.C. Vinkel
V.V. Excellent Oploo
R.K.V.V. Fiducia De Rips
V.V. FSV Fijnaart
V.V. Gassel Gassel
V.V. GDC Eethen
V.V. Geldrop Geldrop
V.V. Gemert Gemert
V.V. Gestel Eindhoven
V.V. Giessen Giessen
V.V. Gilze Gilze
Gloria UC Baarle Nassau
V.V. Good Luck Raamsdonksveer
V.V. Haarsteeg Haarsteeg
R.K.S.V. Halsteren Halsteren
V.V. Hapert Hapert
Hapse Boys Haps
Helmondia Helmond
V.V. Helvoirt Helvoirt
V.V. Herptse Boys Heusden
S.V. Hilvaria Hilvarenbeek
HMVV Hooge Mierde
V.V. Hoeven Hoeven
V.V. Hoogeloon Hoogeloon
V.V. Irene Gemonde
R.K.V.V. Jeka Breda
R.K.V.V. Jong Brabant Berkel Enschot
V.V. JPS Tilburg
R.K.S.V. Juliana Mill
JVC Cuijk
Kaaise boys Fijnaart
Knegselse boys Knegsel
V.V. Kogelvangers Willemstad
Kozakkenboys Werkendam
S.C. Kruisland Kruisland
S.V. LEW Eindhoven
R.K.S.V. Liessel Liessel
V.V. LSV Lennisheuvel
V.V. Maarheeze Maarheeze
R.K.V.V. Maliskamp Rosmalen
R.K.S.V. Margriet Oss
V.V. Mariahout Mariahout
R.K.V.V. Meto Hoogerheide
V.V. Mifano Mierlo
MOC '17 Bergen op Zoom
R.K.S.V. Mulo Helmond
V.V. MVC De Mortel
R.K.V.V. Nederwetten Nederwetten
Neerlandia '31 Dorst
Nemelaer Haaren
NEO '25 Waalwijk
S.V. Nevelo Oisterwijk
R.K.V.V. Nieuw Borgvliet Bergen op Zoom
R.K.V.V. Nieuwkuijk Nieuwkuijk
V.V. Nijnsel Nijnsel
NLC '03 Lith
Noad '32 Wijk en Aalburg
V.V. Noordhoek Noordhoek
NSV Nispen
R.K.S.V. Nuenen Nuenen
NVS Nieuw Vossemeer
NWC Asten
ODC Boxtel
ODIO Ossendrecht
Oirschot Vooruit Oirschot
R.K.S.V. Oisterwijk Oisterwijk
V.V. OJC Rosmalen
R.K.V.V. O.K.S.V. Overlangel
V.V. Ollandia St. Oedenrode
B.S.V. Olympia '18 Boxmeer
Olympia '60 Dongen
Olympia boys Ommel
S.C. Olympus Tilburg
S.V. Ondo Heusden
OSC '45 's Hertogenbosch
S.V. OSS '20 Oss
OVV '67 Oosteind
PCP Breda
R.K.S.V. Prinses Irene Nistelrode
Racing boys Deurne
Reusel sport Reusel
R.K.S.V. Rhode r+b Sint Oedenrode
F.C. Richt-oh Geertruidenberg
V.V. Riel Riel
RK PVV Helmond
RKDVC Drunen
RKSV Mierlo Hout Helmond
RKtsv WSJ Tilburg
RKVV Keldonk Keldonk
RKVVO Veldhoven
Rood Wit '62 Helmond
Rood Wit Blauw Waalwijk
R.K.S.V. Rood Wit Sint Willebrord
R.K.V.V. Roosendaal Roosendaal
RPC Eindhoven
RSC Alliance Roosendaal
V.V. RSV Rucphen
S.V. Ruwaard Oss
V.V. Sambeek Sambeek
R.K.S.V. Sarto Tilburg
V.V. SBC Son en Breugel
V.V. Schijf Schijf
R.K.V.V. Schijndel Schijndel
SCMH Mariaheide
SDO '39 Lage Mierde
V.V. Seolto Zevenbergen
SES Langenboom
R.K.V.V. Sint-Michielsgestel Sint Michielsgestel
V.V. S.J.V.V. Deurne
V.V. Sleeuwijk Sleeuwijk
S.V. Someren Someren
F.C. South Boxtel
Sparta '25 Beek en Donk
Sparta '30 Andel
Spoordonkse boys Oisterwijk
S.V. Sprundel Sprundel
SPV Vlierden
SSC '55 Sprang Capelle
S.S.E. Someren-Eind Someren
S.V. SSS Udenhout
S.C. St. Hubert St. Hubert
V.V. Steenbergen Steenbergen
Stiphout Vooruit Helmond
V.V. SVG Tilburg
SVSH Someren
SVSOS Biest Houtakker
SVS Stevensbeek
Taxandria Oisterwijk
Terlo Bergeijk
V.V. TGG 's Hertogenbosch
V.V. The Gunners Breda
The White boys Waspik
R.K.V.V. Tongelre Eindhoven
S.V. Top Oss
Toxandria Rijkevoort
V.V. TSC Oosterhout
Tsv Longa Tilburg
Tsvv Merlijn Tilburg
TVC Breda Breda
F.C. Uden Uden
Udi '19 Uden
S.V. Ulicoten Ulicoten
R.K.S.V. Ulysses Megen
Unitas '30 Etten Leur
Unitas '59 Eindhoven
V.V. Uno Animo Loon op Zand
UVV '40 Ulvenhout
S.V. Valkenswaard Valkenswaard
Veerse boys Raamsdonksveer
V.V. Vessem Vessem
Victoria 03 2 Oudenbosch
Victoria '03 Oudenbosch
V.V. Viola Alphen
V.V. Virtus Zevenbergen
V.V. Vivoo Huijbergen
V.V. Vlijmense Boys Vlijmen
Voab Goirle
R.K.V.V. Volharding Vierlingsbeek
Vorstenbossche Boys Vorstenbosch
V.V. VOV Langeweg
VOW Zijtaart
Vrienden van Gastel Oud Gastel
V.V. Waspik Waspik
WDS '19 Breda
R.K.S.V. W.E.C. Wijbosch
S.C. Welberg Welberg
V.V. Wernhout Wernhout
Wilhelmina '26 Wijk en Aalburg
Wilhelmina boys Best
R.K.V.V. Wilhelmina 's Hertogenbosch
Willem II Tilburg
V.V. Woudrichem Woudrichem
WSC Waalwijk
WVV '67 Woensdrecht
WVVZ Eindhoven
V.V. Zigo Tilburg
V.V. ZPR '84 Bergen op Zoom
ZSV Deurne
Zwaluw VFC Vught
V.V. Zwaluwe Lage Zwaluwe

[ Website toevoegen ]

Overige categorieŽn

[ Overzicht ] - [ Aanmelden ]

© Copyright 2001-2017 - Gemaakt door: Chris Kamps